Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Janchili black mamba chiliszós...

Janchili black mamba chiliszószát próbálta már itt valaki?

Figyelt kérdés

Mennyire brutális,milyen óvatosan kell vele bánni? Gondolom nagyon xD

Nem vagyok chilihead,de imádom az erőset,hegyes erős,haragos pista már nem hat meg annyira,gondoltam beújítok,de ez egy elég nagy ugrás,összetevők alapján olyan 800.000 SHU körül mozoghat a cucc.



2022. aug. 14. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Black mambát még nem próbáltuk. Az én kedvencem a Black widow, édeskés, finoman csípős. A kisebbik fiam a Le chefet szereti, mert szenvedés nélkül érezheti a tiszta chiliízt. A Berserker durva, a Jigsaw-t csak a fiam barátnője bírja megenni, de ő is csuklik tőle. A Napalm deathet is szeretik, az még az ehető kategória. Az erősekből nekem egy villahegynyi is sok.
2022. aug. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki kezdetnek olyat ami habanero alapú, az nem olyan nagy ugrás még. Én jelenleg ott tartok, hogy a Naga jolokia alapú szószt olyan 6-7-esnek érzek. Meg tudom enni úgy, hogy ne legyen bajom és ne kelljen rá innom, de azért már izzasztó. Ez ilyen 1 millió scoville körül van.


Egyébként az ilyen átlag embernek szánt "erős" pl chips az olyan semmi kategória nekem már.


Még nem kóstoltam a mambát, mert BBQ alapú és azért annyira nem rajongok.


Viszont kóstoltam "Janchili-Red Death, Trinidad Moruga chili natúr szósz" de csak úgy, hogy hamburgerben. Ott nem volt annyira durva, hiába elvileg 2 millió a scoville értéke. Magában nyalogatva biztos nagyot üt.


Utoljára amit én vettem és eszegettem az egy másik chili készítő terméke: "CHILIYARD HABANERO-ÁFONYÁS CHILISZÓSZ" Ez az a kategória amit egy éve még olyan 6-7-es erősségre lőttem be, ma már olyan 2-3 körülire. Simán önmagában elnyalogattam kiskanállal, szerintem nagyon finom íze van.


Én egyébként most tervezek rendelni majd: "Angry Pig, Monkey Milk, Chipotle, Janchili ketchup" termékeket.

2022. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt még nem, de más szószait igen. Nagy kedvencem, jól ráérzett arra, hogy tragikusan szar volt korábban a kínálat a nagybetűs Finom, de csak középerős szószok piacán.


A már említettekből rendeltem én is, mert ráuntam a fejletépősen csípős, de legalább gyakran ólomízű dolgokra. Ha totál kezdő vagy, szerintem se egyből a mélyvízbe ugorj, vagy legalább rendelj mást is mellé.


Az én egyik kedvencem is a Black Widow, az ananász elképesztően illik bele. De ez nem hot sauce a tradicionális értelemben, csak egy nagyon finom szósz, ami valamennyire csíp. Ugyanolyan erős a Mr. Fika, ami egy whiskey-zöldbors mártás. Illetve salátákra szuper volt a Gasoline is, ami egy fűszeres chiliolaj, de azt hiszem az már megszűnt.


Próbáltam a Napalm Death-t is, ami maximum erősségű, mint a Black Mamba és valódi hot sauce. Az is finom volt, de nekem picit lapos, nem túl gyümölcsös és gyorsan eltűnt az íze. Abban nekem jobban bejött GaBko-tól a sárga hot pepper sauce és a Danka Chili Devil Kid-sora.

2022. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendeltem mellé chipotle-t is,az biztos nagyon finom lesz,de az olyan 5-8000 shu erősségű,oldalon is fent van,úgyhogy nem igényel "különleges elővigyázatosságot xD de nagyon várom azt is,biztos nagyon finom.

Viszont akartam egy jó erőset is kipróbálni,reapernek sokak szerint rossz az íze,a napalm deathnál meg valahogy szimpibb volt,ezért választottam a mambát. Ha minden igaz holnap átveszem,ha megkostoltam leírom mennyire haltam meg xD

2022. aug. 14. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Megvolt a kóstoló,chipotle isteni,igazi ízorgia,mindenkinek ajánlom😃 nagyon finom édeskés kellemesen csípős paradicsomos.

Naa de a black mamba,először csak fogpiszkával mertem belenyúlni(annyira azért nem durva,hogy fogpiszka kell) később késhegy,aztán műanyag kés negyede "nagyobb késhegy" az azért már megizzasztotta a homlokom,de nem krákogtam stb... igazi arcletépő cucc pont ilyesmit kerestem😃 íze ilyen kicsit pörköltes erőteljes,nekem bejön😃

Később még lehet beújítok egy angry pig,le chef,napalm death hármasra. Reaperes cuccok valahogy nem vonzanak,sokak szerint rossz ízű xD

Bár ez az üvegcse sokáig ki fog tartani az tuti😂 Magyarán rohadt erős,de életben maradtam xD

2022. aug. 15. 20:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Már azóta elfogyott a fél üveg xD chipotle meg már sehol sincs,csak az üveg,azt megtartottam kimostam,jól néz ki,sajnáltam kidobni xD nagyon megszerettem ezt a mambát amúgy,kevabba is ezt öntöttem. Elnyerte a tetszésem a Janchili,hamarosan érkezik egy napalm,egy le chef,meg egy jalapeno savanyúság is tőlük😁 Ecetes jalapenot még a boltit is imádom,akkor képzelem ez milyen lesz😁
2022. aug. 28. 14:38
 7/7 A kérdező kommentje:
*kebabba
2022. aug. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!