Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kapni római...

Miért nem lehet kapni római köményt?

Figyelt kérdés
Csak nagyobb láncokban néztem, de sehol nem tartanak napok óta. Háborús hiány van belőle?
2022. aug. 19. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Megkaptad a válaszokat, hogy számos helyen kapni és te beszélsz hülyeséget azzal, hogy "nagyobb láncokban néztem, de sehol nem tartanak napok óta".


A sarki Mannában nem egyesével válogatják össze a fűszerkínálatot, hanem egy nagy csomagot rendelnek, amiben ha éppen kurkuma van, de rk nincs, akkor így jártál.


Az Auchan online rendelési felületén áruházi készletet is lehet ellenőrizni, az összesben van.

2022. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10. Es a neten nem volt időd megnézni?


Megcjó hogy erzsikeneni garázsboltjában nincs... de ebből orszagos haborús hiányra extrapolalni..... 😂😂😂

2022. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Minek nézzem a neten? Tegnap kellett volna. Megnéztem egy Auchan hiperben, egy Intersparban, egy Lidlben egy CBA Prímában, sehol nem tartottak. Ezután a közelben lévő kisebb fűszerboltok már bezártak, egy Manna esett még útba. Ennél többet azért nem fogok kirándulni egy zacskó fűszer miatt.
2022. aug. 20. 11:11
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Minden auchanban, sparban es lidlben van. A válasz az, hogy béna vagy.
2022. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!