Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan élelmiszer, amit...

Van olyan élelmiszer, amit magadnak már nem veszel meg, de a gyereknek igen?

Figyelt kérdés
Én a gyümölcsökkel vagyok így, nagyon drágák lettek :/ Néha eszek banánt vagy almát, de a gyerekem imád minden gyümölcsöt, naponta eszik, az is sok pénz, ha még magunknak is ennék, 20-30 ezer is elmehetne gyümölcsre havonta...

2022. aug. 25. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

NEM, NINCS! Ami kell, azt megveszem, ami meg nem fér bele, azt nem.

Egyébként a gyümölcs éppen hogy nem probléma, a havi 20-30 ezer nem sok, nézd meg, mennyit adsz ki húsra, és rájössz, ott sokkal többet lehet spórólni. (És NEM KELL senkinek napi fél kiló hús, még egy bányásznak sem! Böven elég hetente 2-3 alkalommal fejentként 100 g felnötteknek, kisgyereknek meg még kevesebbre van szüksége!)

2022. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi nem eszünk naponta húst, csak havi kb. 3 alkalommal, tehát nem mérvadó ez nálunk.
2022. aug. 25. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
OK, ezt nem tudtam, a legtöbben naponta kilószámra esznek húsokat, és a tényleg értékes élelmiszereken (gyümölcs, zöldség) akarnak spórolni.
2022. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Bébiétel.
2022. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen! Tudod, mi a durva? A gyereknek megveszem, de én képtelen vagyok enni belőle. Konkrétan hányingerem van tőle, mert nem tudom, mi lesz holnap. Te a jelent kérdezed, én meg tíz évvel ezelőttről írok, ami azóta is tart. (Nem kell sajnálni, már megszoktam.) És nem szórtam a pénzt soha.
2022. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
97%
Én is szegény vagyok. Gyümölcsre nem telik, de nem akarom hogy a gyerek emiatt beteges, alacsony immunrednszerű legyen, így neki megveszem a gyümölcsöt
2022. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Amire nem telik, azt nem vesszük meg.
2022. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Túrórudi, yoghurt
2022. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!