Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ledaralt rizs = rizspehely?

Ledaralt rizs = rizspehely?

Figyelt kérdés
Ugyanugy megpuhul forro vizbe, vagy mast is csinalnak a rizspehellyel hogy kb instant fogyaszthato?
2022. aug. 25. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2022. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Részben hántolatlan rizs kell hozzá
2022. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hantolatlan rizst csak allatoknak adnak nem? Ha azt ledaralom az megpuhul forro vizben es fogyaszthato? 🤔
2022. aug. 25. 22:03
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
A ledarált rizs az rizsdara. A pehely előfőzött és kilapított rizs.
2022. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Ledarált rizs= rizsliszt

Egészséges tejbegrízt szoktak belőle készíteni.


Már a másik kérdésednél is leirtam hogy hamarabb meglesz ha darálod de nem lesz olyan mint a tejberizs

2022. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En meg nem kerdeztem ilyet.. csak par napja eszem mert a zabtol kivagyok, de tobb mint 2ezer 1kg rizspehely :/
2022. aug. 25. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kötelező zabot, vagy rízspelyhet enned? Egyél mást.

Ha kása jellegűre vágysz sima rízst szottyosra főzöl, eláll a hűtőben 2-3 napig, minden nap másként keverd be.

2022. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Versenysport. Reggel az csuszik konnyen. Meg amugy is rengeteg sima rizst eszek napkozben. Regen foztem egy darabig magamnak a "rizskasat" de nem ugyanaz, vhogy jobban eltelit. Mind1 koszi a valaszokat marad a rizspehely kicsit dragabban
2022. aug. 26. 06:45
 9/9 anonim ***** válasza:

A zabnak alacsony a glikemias indexe. Tehat lassan szivodik fel, sokaig jollaksz stb.

A rizsnek masfelszer annyi

2022. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!