Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baja lehet a ma vett rizstejem...

Baja lehet a ma vett rizstejemnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szokásosan Joya rizsitalt vettem Rossmannba mai napon.

Este bontom fel, előtte picit ráztam rajta, de nézem, hogy víz színe van teljesen a bögrében..? megkóstolom, íztelen is. Jól összerázom, akkor pár fehér darab már volt, utána lett a megszokott tej színű.

Ennek valami baja van? Én még sosem jártam így és ma vettem konkrtétan.



2022. aug. 29. 21:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
természetesen rizs* akart lenni :D
2022. aug. 29. 21:43
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szemmi baja szinsz a risztejednek.
2022. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen mandulatejjel volt mikor megfagyott es kiolvadt. Osszeturmixoltam es jo lett
2022. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Miért isztok ilyen hülyeségeket?

Úgy fogtok járni mint Norbi..

Igazi élelmiszer kell nem ilyen mű szarok.

2022. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lencsefőzelék ***** válasza:
76%
Mire gondolsz, 4-es? A génmódosított takarmányon nevelt tehenek gennyes tőgyváladákára? Azt nem mindenki szereti.
2022. aug. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es és szerinted aki tejfehérje vagy laktóz érzékeny és azért issza ezt? :D

Nem csak divatmajmok isszák

2022. aug. 30. 08:04
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mitől természetellenesebb egy rizstej, mint például egy kóla?
2022. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Ezt remélem nem komolyan írtad.

A kóla tele van nyomva cukorral, színezékkel, koffein tartalma is van. Itt most lehet jönni a zero kólával, akkor tessék uténa nézni, mit tesz az édesítőszer az emésztőrendszerrel, sokan nem is bírják.


Az igazi rizstejben csak víz van, rizs, általában szentjánoskenyérliszt, valamint hozzáadott vitaminok is, mind kalcium, B-13 és D-vitamin. Egyértelműen nincs kérdés, melyik egészségesebb :D konkrétan a legegészségtelenebb példát hoztad fel. "Alacsony zsírtartalom, 100%-ban növényi alapú" (Alpro hivatalos oldala) - tehát nehéz belekötni, ugyanis kérdésedre itt a válasz, ezek teljes mértékben növényi alapúak, azaz természetesek. Szerinted miért kerülnek ennyibe? :D


De eleve nem itt van a hangsúly, hanem hogy laktózmentesek. És tejfehérje mentesek, ezért sokaknak ez csak a jártható út.

2022. szept. 1. 11:21
 9/11 A kérdező kommentje:
B-12*
2022. szept. 1. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező világos, egy oldalon állunk. :)

A 4-esnek szántam a kommentet, bocsi ha nem volt egyértelmű, aki szerint nem szabadna ilyen "mű szarokat" inni. Erre írtam, hogy a kóla mellett talán a növényi tej is belefér. :)

2022. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!