Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lisztérzékenyek! Milyen fajta...

Lisztérzékenyek! Milyen fajta kenyeret esztek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Én nem eszek kenyeret :)
2022. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sokfélét. Kapható Schar-kenyér 3 féle, Free from kenyér, gluténmentes abonett legalább 5 féle, többféle zsemle, buci és sütök magamnak is kenyeret. Így változatosan eszem (nem csak a kenyérből, másból is törekszem a változatosságra).
2022. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Schar mehrkorn vagy soft toast, de meg kéne kóstolnom a briósát is, mert az édes és lekváros "kalácsnak" jobb.


Néha veszek aha!-kenyeret, de nem szeretem, mert sokkal kisebb/szelet és ízre sem olyan finom, plusz borzalmasan morzsálódik.

Az aha! Zopf-ból meg kivonták a kicsit, csak a 200 gr-os van, ami egy evésre sok. A 80 gr-os pont jó volt egy reggelihez, pl.


Abonettet nem eszek, amikor kedvem van, sütök zsemlét (bár az egyelőre tragédia :D), valami sós sütit esetleg gyümölcs/banánkenyeret mazsolával.

2022. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!