Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az oldalt,...

Hogy hívják azt az oldalt, ami kilistázza egy termék árait?

Figyelt kérdés
Régen tudtam egy olyan oldalról ami egy adott termék árait kilistázta, hogy mennyibe kerül a boltokban, de azóta elfelejtettem, valaki tudja az oldal nevét?

2022. okt. 16. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
10. A listához ott van az árukereső, és társai.
2022. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Az Árgép és az Árukereső csak webshoppok árait írja.

A boltokra nincs ilyen lista, soha nem is volt.

2022. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
12. Ha vásárolok pl. egy háztartási gépet, akkor olyat is kilistáz ami nem csak kimondott webshopként üzemel (Euronics, Mediamakt)
2022. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

#13


A háztartási gépeknél is az áruházak webshop kínálatát írja ki, ami nem azonos a bolti készlettel és előfordul, hogy az árakkal sem, mivel vannak eltérő akciók.

Ezért is van kiírva sokszor, hogy "Csak a webshop ajánlatában."


De lehet "okoskodni" és lepontozni - már megszoktam - én attól még nem leszek szegényebb, sem gazdagabb, tojok rá!

(12-es voltam)

2022. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem is le lehet pontozni én is leszarom, de VALÓBAN NINCS országos bolti árlista, csak webshoppos és abban is csak azok, akik oda felteszik az áruikat. Gyakorlatban lehetséges a sarki boltban olcsóbban megkapni valamit, mint az árukeresőn, vagy árgépen és még szállítási díj sincs.
2022. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Több tízezerféle terméket lehet kapni esetleg naponta és üzletenként változó árakkal...
2022. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!