Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a gyorskaját?

Szeretitek a gyorskaját?

Figyelt kérdés

#KFC #gyorsétel #Megdánölc (Meki) #Burgörking 💩
2022. nov. 3. 07:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Más
57 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a nem-et jelöltem.

Az általad megjelölt kulcsszavak gyors éttermei nincsenek a közelben se. De meg is vagyok nélkülük, őszintén. Alkalmanként rendelünk pizzát vagy hamburgert. De amit meghagyok, már másnap nem kívánom és kukázom.

Remélem kielégítő válasz volt.

20/L

2022. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen, de azért nem vagyok oda meg vissza érte. Ezt is meg tudom unni hamar. Heti egyszer jó, de ha annál gyakrabban ennék ilyet, akkor gyorsan megunnám. Legalább az adott gyorsétterem ételét, de úgy általában is.

Volt is ilyen, mikor egyetemre jártam és minden nap ott mentem el jövet menet több gyorsétterem előtt. Akkor gyakrabban tértem be ilyenekbe, de miután végeztem nem is kívántam meg 1-2 évig, ráuntam.

2022. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Gyorsan elkészülőt igen, de az ilyen McDonald'S/Burger King/KFC/Wendy's stb. féléket egyáltalán nem.

Öreg vagyok. Egy szóval sem állítom, hogy gyermekkorom gyors étkezési lehetőségei jobbak voltak, de pl. sok hentesnél volt mindenféle sült (kolbász, hurka, oldalas stb.), friss fehér kenyér, kovászos uborka nekem sokkal jobban ízlett, mint ezek az olajos vackok.

2022. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de évente pár alkalommal kimondottan jól esik.
2022. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok vele, mint a 4es.
2022. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyorskaját szeretem, de inkább megcsinálom magamnak. Noha nem vagyok álszent, néha egy-egy meki beficcen, de igazából sokkal jobban szeretem amit én tehetek össze. Szoktunk pizzapartizni a barátaimmal, ilyenkor összedobom a tésztát egy nappal előtte, szóval 1.5 napot pihen hűtőben. Tökéletes lesz és annyi idő alatt meg is sül, amíg kijönne egy futár.


Egy kivétel, a kínai. Na annak nem mindig állok neki, mert macerás drága, a lakásunk mellett meg van egy nem túl drága és nagyon frankó büfé.

2022. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Menőcsajszi72 ***** válasza:
100%
Én szívesen megeszem!
2022. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem, de nem azt a műanyaghulladékot, amit a kulcsszavakban megadtál.
2022. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kínait, láncokból pl German Döner Kebabot, szóval ja.



Mekit annyira nem, az szerintem is hulladék.

2022. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem teletölteni a bélésemet az ilyen kajákkal .

Kfc, meki inkább de a burgerkingől is szoktam flamózni .

2023. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!