Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hasonlítsuk össze Bear Grylls-...

Hasonlítsuk össze Bear Grylls-t és Gordon Ramsay-t! Gondoljunk bele, milyen lenne már ha egymás megszokott ételeit kostolnák meg? ; Vajon ki nem örülne neki annyira?

Figyelt kérdés
Gondoljunk bele, milyen lenne már ha egymás megszokott ételeit kostolnák meg? ; Vajon ki nem örülne neki annyira?
2010. szept. 28. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy itt kevesen ismerik Bear Grylls-t... Én nem közülük vagyok, imádom a műsorát, mindennap megnézem:)))) De a kajáit nem nagyon kóstolgatnám... főleg azokat, amit még mozognak a szájában... Szerintem Gordonka járna rosszabbul XD
2010. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Bear Grylls-t miindenki ismeri:D en imadom, de nem mondanam, hogy ezek az o kajai..:p Nyilvan otthon nem hernyokat eszik.
2010. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bearnek is biztos normalis etrendje van, csak a musorban eszik olyan gusztustalan dolgokat! Megfelelo osszegert barki kiprobalna szerintem.. Gordon megszokott kajait meg ki nem szeretne? :)
2010. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!