Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sutoben krumpli miert nem sul?

Sutoben krumpli miert nem sul?

Figyelt kérdés

Bocsi a hulye megfogalmazasert

Vettem egy tepsibe olajat, ra feldarabolt krumplit, szalonnat es debrecenit, plusz egy fel deci vizet

50perce megy kb, de nem is hallom, hogy sulne

Ko kemeny a krumpli

Mit rontottam el megint?



2022. nov. 18. 12:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, le van fedve alufoliaval, forro levegos opcio 170fok
2022. nov. 18. 12:41
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ugye nem csak a ventilátor megy?
2022. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Állítsd alsó-felső sütésre.
2022. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd magasabbra a hőfokot. 220-ra mondjuk. Én alsó-felső sütéssel készítem, és fólia nélkül is megsül kb. fél óra alatt. (Amúgy nem lehet, hogy túl nagyra hagytad a krumplit?)
2022. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:) kozepes meretu keumplit negyedeltem, meg uj a sutom ezert peobalom kitapasztalni mihez milyen opcio illik☺️ feljebb vettem.
2022. nov. 18. 13:08
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

10. "meg új a sutom ezert próbálom kitapasztalni mihez milyen opció illik"


Annak a sütőnek nincs valami leírása, hogy mihez milyen funkciót ajánl?

2022. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert hideg az olaj amibe bepaloktad , logikus , a serpenyőkbe is előbb a felhevitett olajba pakoljuk a burgonyát húst stb . Egyszerűbb is mint sütőtérbe .
2022. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha fóliával takarod, akkor nem is fog sülni, amíg ki nem szárad teljesen szegény burgonya. Párolódik, puhul.

Az olaj mennyisége mennyi? Én éppen csak egy kicsit megspriccelem vele (nem fritőz az!). Ha szalonnával együtt sütöm, akkor meg olajat sem használok.

A krumpli fajtája sem mindegy. Van salátához való, főzéshez megfelelő és sütésre alkalmas. A 170 fok légkeveréses üzemmódban elég lenne, de nem fólia alatt.

2022. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

vizet minek tettél rá???


Én kb. egy közepes tepsinyi negyedelt krumplit - egy rétegben elterítve - egy kiskanálnyi olajjal szoktam átforgatni, hogy minden oldala olajos legyen. Se lefedés, se fóliázás, se semmi... 180 fokon légkeveréssel 25-30 perc alatt tökéletesre sül.

2022. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

ooops... látom, a 10-es is kb. ugyanezt írta mint én. :)


Nekem a vékony sárgahéjű krumpli vált be, az tökéletesre sül mindig.

2022. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!