Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kedves pékek! A pékségben...

Kedves pékek! A pékségben kapható zsemlében van tej és/vagy tojás? És a kenyérben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
szia!én még csak pék-cukrásznak tanulok, de mi vagyis ahol gyakszin vagyok, ott nem rakunk se tojást (tojásport), se tejet (tejport) a tésztába. A kenyérben szintén nem teszünk ilyen dolgokat. Hogyha sima zsemlét veszel ami vizes zsemle abba biztos nincs ilyen ami már tejes vagy egyéb de ez fel van tüntetve akkor abba van.
2010. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

15.00

Ugye nem szoktatok belekoszolni v éppen köpködni a terméketekbe? Ami aztán a boltba kerül.

18/F

2010. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A zsemle alapban vízes zsemle. A normál kifli az tejes kifli.A kenyérbe alapból nem tesznek tejet de lehet speciális kenyér amiben lehet tej, mivel láttam olyat pld hogy kalciumos kenyér.
2010. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2010. szept. 30. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Az előre csomagolt szeletelt kenyerek tartalmaznak tejport.
2010. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És azt se felejtsük el,hogy több kft,bt.pékség van Magyarországon.Mindegyik másképp készíti.Ha most 20 péket megkérdeznél legalább 10 mondaná hogy van benne tejpor(adalékanyagként)!
2010. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 1. 06:19
 8/11 anonim ***** válasza:
a kenyérbe alapból nem kell tojás. tej, vagy tejpor igen (de abból se sok)
2010. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2010. okt. 4. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:

15:07-esnek üzenem 15:00-si vagyok. Nem nem szoktunk. Nagyon szigorúak az élelmiszeripari szabályok. kamerázva van az egész üzem szóval ha bármi van vissza tudják nézni. így senki nem mer tenni semmit. Ráadásuul anyni munka van, hogy nincs is rá időnk :) meg nem is akarnánk szóval. aki ilyen helyen dolgozik, az nem csinál ilyeneket. aki tisztességes legalábbis.

A többieknek anynit, hogy a kenyérbe és a zsemlébe sincs tejpor! egyébként tejet soha nem használunk ugyanis hamar romlik tőle a termék, alig állna el egy napot. esetleg a kifli lehet tejes kifli abba valóban lehet tejpor. jah egyébként én allergiás vagyok a tejre és akárhányszor ettem kenyeret soha nem volt smemi bajom!!!!! pedig hiperérzékeny vagyok a tejre szóval mnodom nincs benne!!!!nehogy már aki tejallergiás annak még a kenyeret is otthon kelljen sütnie...mert a többi pékáruba valóban van. a kalciumos, burgonyás stb. ezek pedig dúsított, valamit tápértéket növelő adalékanyagok de nem tej!!!!

2010. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!