Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik márka a jobb szerintete...

Melyik márka a jobb szerintetek? Melyik gyárt finomabb, jobb csokikat, bonbonokat? Szamos vagy Stühmer?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, épp Magyarországon vagyok. Külföldi ismerőseimnek szeretnék venni finom, jó minőségű bonbont ill. pralinét.

Én nem próbáltam mindet, úgy tudom a Szamosnak és a Stühmernek jó csokijaik vannak.

Ti melyikre szavaztok? Azon belül mely termékeit szeretitek?


Vagy van más olyan magyar márka, amit jobban kedveltek?



2023. jan. 23. 13:11
 1/9 anonim válasza:
84%
Tudom, hogy nem magyar, de itt Magyarországon szerintem sokan szeretik a Lindt csokit. Amúgy szerintem a Szamos jobb, ha ezek közül kell választani.
2023. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Lindt a legfinomabb, ha mindenáron magyar, akkor kézműves csokit ajánlanék. Az mutatós is.
2023. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lindt az van abban az országban is, ahol lakom, az nem számít különlegességnek.

Kifejezetten magyar márkéjú, de finom és jó minőségű csokit szeretnék venni ajándákba.


Ezért kérdeztem, Szamos vagy a Stühmer a jobb?

2023. jan. 23. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
A Stühmerről a többség azt hiszi, német, tehát a Szamost választanám. De egyik sem olyan jo, hogy mondjuk egy kiemelkedő minőséghez szokott külföldi értékelné
2023. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Stühmer étcsokis trüffel.
2023. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Stühmer finomabb.
2023. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szamos finomabb, én nagyon szeretem
2023. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerintem a stühmer jobb csokikban.Meg csokis bonbonokban. Visszont a szamos amiben marcipános az alapanyag abban jobb. Legalábbis amit én kostoltam. A szedres fehércsokis ami töltött. Azt nagyon szeretem. De ha szeretik az alkoholt akkor a konyakmeggyük sem rossz. Vagy a szilvabetyáruk. Olyat venék ami azért különlegesség és nálunk hagyományosabbnak számít. De láttam már Budapestes virágos bonbont. Mondjuk azt még nem kostoltam.
2023. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem mindkettő jó ajándék, a Stühmer termékeit valahogy jobban kedvelem. Jómagam is Mo.-on hagyományosnak tekinthető terméküket választanám ajéndéknak.


Sosem hittem, hogy a Stühmer német termék lenne...

2023. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!