Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a halkonzerveket ?

Szeretitek a halkonzerveket ?

Figyelt kérdés

Melyik márkát, melyik ízt szeretitek ?

Egészséges étel ez ?

Én a paradicsomos illetve olajos halkonzerveket szoktam enni .



#hal #konzerv #tonhal #halétel #hering, héring #paradicsomos hal, sprotni
2023. jan. 29. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Én a paradicsomos makrélát szeretem (márkát nem tudok) ,illetve s Twist light tonhalkonzervet.
2023. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen..

Szardínia, hering, makréla, tonhal, minden jöhet.. főleg a sima, olivaolajjal vagy napraforgóolajjal ellátott konzerveket szeretem. Tele omega 3 zsírsavval ami csökkenti a gyulladásos folyamatokat a szervezetben, gazdag fehérjeforrás. Nem olcsó de manapság már semmi nem az..


Tonhallal kapcsolatban szokták felhozni negatívumként a nehézfémtartalmat. Igazság szerint ha csak heti 1-3 alkalommal eszel ilyet akkor nem toxikus.

2023. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Egészséges, de mértékkel. A tonhalas konzerv napi evését nem ajánlanám hosszú távon, makréla jobb, lazac,egyébként szeretem is nagyon mindet. Rio Mare, Twist,nekem a sima olívaolajos, natúr íz, nagyon bejön. És a halpástétomok is igen jók, a Hamé füstölt tonhalasát, afrikai harcsását szeretem. A Losos terméke valamikor jó volt, hát már nem ugyanolyan, nem ízlik, a Tesco márkájú sem,viszont a tőkehalmáj eddig minden márkában bejött, az a legegészségesebb. Az összedarált kerek konzervben lévő halpépek közt is van jó, de ebben találhatsz szálkát, meg mindenféle törmeléket.
2023. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Bocs kimaradt, ezeket a márkákat szoktam enni: Apfel, Vier Diamante, Nixe. Főleg Németo.-ban vásároltakat eszek, munkából kifolyólag ott szerzem be ezeket. Az a tapasztalat, hogy az ott kapható konzervek jobb minőségűek mint a hazai piacra kerülő darabok. Lètezik ez a kettős minőség dolog én így tapasztalom, de ez már más kérdés.
2023. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem őket, persze. Azért a friss jobb sütve, de mindegyik elég drága manapság.
2023. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem. Lidlben szoktam sajàtmàrkàst venni ami olajban eltett.
2023. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Jah tonhal az lemaradt.
2023. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 qkker1 ***** válasza:
90%
Paradicsomos kívül mindegyiket szeretem.
2023. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Igazából csak az olivaolajas Rio Mare tonhalkonzervet szeretem ,a többit nem.
2023. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Én ki nem állhatom. A szagától is rosszul vagyok.
2023. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!