Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért éli meg úgy a legtöbb...

Miért éli meg úgy a legtöbb ember ha önkiszolgáló kasszánál fizet, hogy a dolgozok helyett dolgozik?

Figyelt kérdés
Sokkal gyorsabb, a rendes pénztárnál felpakolni a szalagra sem kevesebb “munka”.

2023. febr. 3. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Én nem élem meg úgy. Akkor nem szeretem csak, ha tudom hogy kevés pénz van a kártyámon... Akkor csak készpénzben a dolgozóknal tudok fizetni.
2023. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Soha fel sem merült bennem, hogy más helyett dolgoznék.
2023. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe nem jut. En imadom az onkiszolgalo kasszat. Gyorsabban vegzek, altalaban nem tudnak a nyakamba lihegni, mert beljebb levo kasszahoz allok, es nem erzem tizenhat mogottem levo ember ideges tekintetet, hogx huzzak mar tova.
2023. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát meg is lehet ezt fordítani. Kasszás Erzsi meg végig nézi, hogy amit egész életében végzett, most egy gép megoldja. Így kevesebb humánerőforrásra van szükség, Erzsi érzi, hogy eljárt felette az idő. Az sem lehet barátibb.
2023. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
1-es válaszoló. Kp-ban is lehet fizetni az önkiszolgálónál.
2023. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szeretem az önkiszolgáló kasszákat és nem támogatom, hogy emberek munkája feleslegessé váljon.


Nekem gyorsabb a hagyományos kassza, ahol a pénztáros huzigálja le, én meg közben folyamatosan tudok elpakolni és ha kuponom van vagy akármi bajom, ott helyben megoldja és nem kell csöngetni meg megvárni, amíg egy kolléga odamászik, ha nem klappol a gép.


Eleget fizetek ahhoz, hogy ne nekem keljen ingyen dolgozni!

2023. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
#5, nem mindenütt. Nálunk a Lidl-ben pl. csak kártyával.
2023. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként már milliószor ki lett tárgyalva ez a téma és nagyon sokan utálják az önkiszolgáló kasszákat, hiába akarsz te érzékenyíteni!
2023. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Jaja, felháborító, hogy miért nem fizetik ki nekem azt a 2-3 perc kasszás bért. 🙃

Egyébként tényleg sokkal gyorsabb, jobb, nem dobálja a cuccaimat a kasszás, még a köszönéssel se kell bajlódni, saját ütememben pakolhatok el.

2023. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Én szeretek köszönni a kasszásnak és szeretem, hogy ember szolgál ki és nem egy személytelen gép - mondjuk én nem is vagyok antiszoc, mint manapság a legtöbb ember, amihez az önkiszolgáló kasszák elszaporodása is nagyban hozzájárul szerintem!
2023. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!