Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A nyugdíjasok miért nem...

A nyugdíjasok miért nem szeretik a hamburgert de pl kfc csirkét igen vagy a pizzát ? Ez a szocializmus nevelése ami amerikai az rossz ?

Figyelt kérdés

Pedig manapság rengeteg jó felé hamburger van 2 3 szintes Burger már feler egy rendes étkezésel .

És manapság ez olyan alap .



2023. febr. 7. 14:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudják a szájukat kinyitni olyan nagyra.
2023. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Mert amin felnőttek hamburger az nem olyan volt. Csalamádé nélkül, értelmezhetetlen számukra. Olyan, mint a töltött káposzta hús nélkül.
2023. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
KFC csirke sokkal kiadósabb mint a hamburger, de honnan veszed, hogy nem szeretik? Alapnak nem mondanám a hamburgerevést:)
2023. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Van, aki szereti, van, aki nem.
2023. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom ez szerintem a 30 40 és korosztalynak is más


Én 20 an éves vagyok nekünk alap étel mert nemtudok főzni. Szóval giros pizza hamburger kfc és kínai kaja a foetelem. meg amit ki bírok sütni otthon ilyen fagyasztott ételt.

Olyan vagyok mint egy amerikai .mert nincs idő se tudás főzni azért alap

2023. febr. 7. 15:09
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Te hol végezted a felmérést? Az én nagypapám például rendszeresen süt otthon hamburgert. Mi is (család) és a haverjai is szeretik, pedig nyugdíjasok.
2023. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

"nekünk alap étel mert nemtudok főzni"

Normális embernek az az alap, hogy tud főzni.

2023. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező csak 20 éves, van még ideje megtanulni főzni.
2023. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

"Én 20 an éves vagyok"

Huszan éves?🤣🤣🤣

Az még hagyján, hogy főzni nem tudsz, de írni se...

2023. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Visszaolvastad a kérdésed? Te magad mondod, hogy a KFC-s csirkét - állításod szerint - szeretik, majd megkérdezed, hogy minden rossz-e nekik, ami amerikai... Trollkodsz, vagy nem tudod, hogy mit rövidít a KFC, és honnan is származik? :D


Biztos lehetsz benne, hogy nem az alapján döntik el, hogy mit szeretned, hogy az amerikai-e vagy sem. Netán a te ízlésed így működik?


Amúgy meg honnan veszed, hogy a kijelentésed egyáltalán igaz? Nyugdíjas apukám szereti a hamburgert is.


Állítasz valami marhaságot, aztán még bele is akarsz valamit magyarázni.

2023. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!