Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Észrevettétek a Naturland...

Észrevettétek a Naturland gyógyteák burkolt áremelését?

Figyelt kérdés
Gyanús lett a dolog, és megnéztem: már csak 1,5 gramm tea van benne filterenként. Előkerestem egy ugyanolyan de régebbi dobozt, ott még 2 gramm volt benne.

2023. febr. 14. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Ez nem áremelés. Ez minőségi romlás.
2023. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Már hogy ne lenne áremelés, amikor kevesebb teát kapsz ugyan annyi pénzért?
2023. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Úgy, hogy az ára ugyannyi maradt. Döhh, ennyire ne legyél már egyszerű.

Szimpla áremelés az lett volna, ha nem 20 filter van a dobozban, hanem már csak 15. Úgy viszont, hogy filterenként kevesebb tea van benne, úgy teljesen megváltozik az egy filterből készíthető tea minősége, nyilván a rosszabb irányba.

2023. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez inkább a kettő együtt. Mert igaz, hogy minőségi romlás is egyben.
2023. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
aki teát iszik, meg is érdemli. mit lehet inni egy fűleven?
2023. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

A minőségromlás a tea MINŐSÉGÉNEK romlása lenne - tehát ha más, rosszabb minőségű összetevőkből készül a tea.

Áremelés az is, amikor egy darab termék ára nem változik (zacskó tészta, flakon mosószer, doboz tea, stb.), de a benne lévő termék mennyisége csökken. Ilyenkor egységnyi termék többe kerül, régi trükk ez már. Ezért vannak 90 darabos "százas" papírzsepik, 400-420 gramm közötti "fél kilós" tejfölök és száraztészták.

2023. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a naturlandot szerettem, meg szeretem. Különösen a nyugató teáját.


De van nyereményjáték, vagyis ajándék, pontokért. Csomó összegyűlt, feladtuk, és nem kaptunk semmit, pedig kínálták.


És nem az bánt, hogy "elfelejtettek" minket, meghogy kis kiszerelésű valamit nem kapok meg, hanem hogy szorgosan gyűjtöttem ezeket a pontokat, amiket ki kellett vágni a dobozról, és semmi. Pofátlanság.


Részemről én nem veszek a termékeikből többet.


Az áremelkedés; minden emelkedik, és igen, a teák is. Ez a része azért nem újdonság. Sajnos.

2023. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!