Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért szidják itt sorra a...

Miért szidják itt sorra a Pickwick teákat, amikor tök jók?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
"Ízlések és pofonok" - ahogyan mondani szokás - de talán ha elolvasnád "A leves hazudik" című ismereterjesztő könyvet, akkor ráébrednél bizonyos dolgokra! :-)
2023. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Például én is szeretem a Pickwicket, főleg a gyerekteát.
2023. febr. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Először hallok erről, hogy a Pickwick rossz. Ki mondja ezt?
2023. febr. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
A filteres teák úgy általában nem a minőség tetejei. Tele vannak aromával, és kb. a "földről összesöpört" teafüvet használják fel hozzá. Az igazi, rendes tea nem úgy néz ki és ízre sem olyan.
2023. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha szerinted a Pickwick tea jó, akkor még nem ittál igazán minőségi teát. Ez ezt jelenti
2023. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

#5: Ha szerinted a Pickwick tea kimerül a Tesco alsódobozos filteres teában, akkor az jól mutatja, hogy lövésed sincs se a Pickwickről, se a teákról, se úgy az élet dolgairól általában.

A Pickwick az egyik legnagyobb és legrégebbi teával foglalkozó cég a világon. Csillió féle teájuk van, nagyon olcsótól, az igazán minőségi szálas teákig bezárólag.

Az, hogy Magyarországon főként a legolcsóbb filteres teáik kaphatóak az csak azért van, mert a magyarok csórók és igénytelenek. A Pickwick nem az.

2023. febr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

6!


Az 1937-es alapitasqval nem a legrégebbi, legnagyobb pedig a saját orszagaban: Hollandiában. Ugyanis ez egy holland marka. Szálas teát egy fajtát, az english leaf-et forgalmaznak, ezen kivul csak filteresük van.

Esetleg a Liptonnal keverheted, ami 1890-es marka, bár ők csak filtereset árulnak, vagy meginkqbb az 1706-os Twiningsel, ők forgalmaznak szálas teát is.

2023. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem általában a gyümölcsteákat, ízesített, aromával turbózott teákat szidják.

Én sem szeretem őket igazán. Megiszom, de ha van más, akkor nem. Én a sima ízesítetlen, aroma hozzáadása nélkül készült fekete teát szeretem. És ez megtalálható átlagos márkák, filteres teakínálatában is.

2023. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is szeretem a teáikat. :)
2023. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb "gyümölcstea" mondjuk változó arányban, de 90+ %-ban alma, hibiszkusz, csipkebogyó plusz aroma. Ha pirosra akarják, akkor több hibiszkusz, ha sárgásabbra, akkor több alma.
2023. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!