Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Előbb a tej vagy a müzli?...

Előbb a tej vagy a müzli? (Melyiket öntjük előbb a tányérba.)

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 12:56
A kérdező szavazást indított:
tej
müzli
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez most komoly ?
2023. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen!
2023. márc. 25. 13:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Müzli, azt vissza tudod tenni.
2023. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Először szerintem is a müzli.
2023. márc. 25. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen müzli előbb
2023. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Miért a müzli????
2023. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Tejet kiöntöm, megmelegítem mikróban a nagy IKEA-s poharamban, (kb. 2,5dl-t töltök bele). Ezután fogom a müzlit, beleöntöm a tej tetejére és egy kiskanállal lenyomkodom és így nem ázik szarrá a müzli, de nem is lesz fogtörősen ropogós. Ráadásul a tej is finom csokis ízű lesz és mivel a müzli a tej tetején úszik és a pohár is mélyebb, így a lenyomkodással a tej is finomabb lesz mintha tálban a müzlire önteném rá.


Annak is megvan a technikája hogy kell kibontani a gabonapelyhet/müzlit úgy, hogy ne száradjon ki az egész 2 napon belül és akár 1 hét múlva is olyan íze legyen mint amikor kibontottad.


Szerintem aki a tejet önti ki először az igényesebb és rá a müzlit az igényesebb és hosszabb ideig tudja enni, mert nem fog szétázni a tejben mivel több adagban öntöd a tejbe.

Aki müzlire önti a tejet, tegyük fel müzlis tálba, annak lesz olyan müzlije ami annyira megszívta magát tejjel hogy abszolút nincs már íze.

2023. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Előbb a tej. Nem szeretem, ha szétázik a müzli. De amúgy imádom, amikor valaki ilyen apró dolognál kijelenti, hogy aki más módon csinálja, az hülye. Mert? Van erre valami szabály, hogy egy bizonyos módon kell? :D Számomra mindig logikusabb volt az, hogy előbb a tej, de ha valaki máshogy akarja, akkor csinálja úgy, semelyik mód sem hülye.
2023. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Elöször is, ez már vagy az 500. erröl, nem sok értelme van mindig újra kiírni.

Másodszor erre értelemszerüen nincs szabály, mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik.

2023. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam először müzli. Mert azt tudom mennyit akarok enni, és ahhoz viszonyítva öntöm a tej mennyiségét. És én szeretem szétázva a müzlit.
2023. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!