Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki hellt iszik az cink?

Aki hellt iszik az cink?

Figyelt kérdés

#ital #cink #Hell #hellenergydrink #brucewillis
2023. ápr. 19. 07:57
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, az ember, de minimum élőlény. Cink nem tud inni.
2023. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem eleve energia italt inni cink. De nem is a cink a jó szó, hanem hogy baromi egészségtelen. De kinek mi.


Nem mondom, van hogy egy hosszú túrán, vagy bicózásnál becsúszik, ha nem találok kávét, de sose értettem azt aki napi szinten issza.

2023. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

#2 Kifejtenéd mi az olyan egészségtelen benne? Az energiaital csak víz, cukor, koffein, aroma és vitaminok is vannak benne amik hasznosak.

A Kávé max akkor jobb ha feketén iszod de semmivel nem egészségesebb ha ugyanúgy tele van cukrozva, tejezve mint ahogy jó páran isszák.

2023. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

3, nem én vagyok a kettes, de nekem pl a fogorvos szólt, hogy le kéne tenni az energia italt ha szeretném, hogy maradjon elöl fogam.


Ezek nagyon durván marnak, egy nyáron át, munka miatt kaptam rá napi 1-2 energia italra, és észrevehetően romlottak a fogaim tőle.



És igen, a tea, kávé is rongál, a cigi is, a cukor is. Nyilván.

De ettől még az energia ital nem rongál kevésbé.

2023. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Én napi szinten fogyasztok energiaitalt és semmi bajom. Jó lenne az emberekből kivezetni ezt a tévhitet.

A fogaim sem romlottak, rendszeresen járok vizsgálatra, bár ki tudja lehet genetika.

A sok lepontozó okos még mindig nem fejtette ki mi az a nagyon káros benne, légy szíves ne a "haverom megivott napi 1,5 litert és összeesett" példával jöjjetek.

Na mindegy, nem is vártam többet a lepontozásoknál. :)

2023. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a cukorral van a gond, nem az energiaitallal. Ha kólát ittál volna akkor is romlott volna a fogad. Esetleg próbáld meg a cukormentes változatokat.
2023. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

"Én napi szinten fogyasztok energiaitalt és semmi bajom."

Na, ez ugyanaz a hülyeség, minthogy a szomszéd Józsi 40 éven át dohányzott, mégsem a tüdőrák vitte el, tehát a dohányzás nem is káros...

2023. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Ja mert szerinted a dohányzás és egy üdítő ugyan az a szint hosszútávon? Leírnád légy szíves mi az a káros összetevő pontosan a fent leírtakból? Rengetegen fogyasztanak energiaitalt kávé helyett napi szinten Magyarországon (nem mindenki szereti a kávét) leginkább Hellt mert az a közkedvelt alacsony árú, mégse látok egy hírt, hogy xy meghalt mert minden nap megivott egy doboz energiaitalt. Sok kamucikk megteszi a hatását.
2023. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

"Ja mert szerinted a dohányzás és egy üdítő ugyan az a szint hosszútávon?"

Senki nem mondott ilyet, ne hazudozz!


"Leírnád légy szíves mi az a káros összetevő pontosan a fent leírtakból?"

Koffein, cukor, szénsav

2023. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha mértékkel fogyasztod pl maga a koffein miért is káros? (Egy egészséges felnőtt ember számára napi 300 mg, de vannak olyan országok ahol ez 400mg)

A kávéban is van, tehát az is káros? Vagy csak ha szénsav és cukor is megtalálható mellette?

2023. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!