Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit csináljak...

Mit tanácsoltok, mit csináljak, ha minden szomszédtól a jó kis rántotthús illat szűrődik át, viszont nálunk csak milánói lesz ?

Figyelt kérdés
Imádom a milánóit, de most úgy megkívántam a jó nagy rántotthúsokat és nem tudom mit tegyek ?

#rántott hús #milánói #vasárnapi ebéd #milánoly #elköltjük az ebédet jóízűen #betoljuk a bélésbe a nagy ételeket nagy cherry cokeokkal
2023. ápr. 23. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Kérjek a szomszédtól
Jó lesz az a milánói nagy sajtokkal a tetején
Majd lesz legközelebb rántotthús
Sírjak
Beüljek a sarokba kuporogni és ott sírjak
Este úgyis berúgok akkor meg nem tökmindegy
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizniszeld le a szomszédokkal hogy adsz milánóit a rántotthúsért és így az egész szomszédság milánói sertésbordát(vagy amit kirántottak) ehet.
2023. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha nagyjából jó a kapcsolatod a szomszéddal, akkor cseréljetek vagy kérj tőle.
2023. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj milánói rántott szeletet.
2023. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyenkor kiszedem a fagyasztóból a régebben bepanírozott hússzeleteket és gyorsan kisütök néhányat.

Ha nálad ez nem megy, akkor tényleg vagy egyezkedsz a szomszéddal, vagy elmégy boltba, hozol pár darab húst, bepanírozod és megsütöd. Ebböl ani tényleg idö, az a bevásárlás, mire az olaj forró, addigra kész vagy a panírozással is.

2023. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Süssél te is.
2023. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Rendelj valahonnan rántott húst ha nincs lehetőséged csinálni.
2023. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!