Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a Csokibará...

Valaki rendelt már a Csokibarát.hu-ról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyire megbízható az oldal és milyen gyorsan szállítják ki a rendelést, ha pl. GLS csomagautomatába kérem.

2023. máj. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én még sosem.
2023. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia,

egy hónapja futunk a pénzünk után, előre utaltuk neki a vételárat.

A megadott telefonszámán elérhetetlen, nem válaszol a levelekre később, ha nagy keservesen mégis, a benne foglaltakat továbbra sem tartja be.

Ajánlom figyelmedbe ezt is, én szóltam ...:

[link]


Kerüljétek, mint a kutyagumit.

2023. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előző komment az enyém.


Ma végre megkaptuk a rendelést, az áruval a csomagban nem volt probléma.


Ha a zéró telefonos elérhetőségen és a semmi levelezésben javul a vállalkozás, nem lesz gond. Legközelebb tuti nem fizetjük ki előre, úgy kevesebb stresszel jár ez a szokatlan webáruházi magatartás.


Ennyi volt ez a történet.

2023. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bjucus60 válasza:
Én már rendeltem, nem is egyszer, igaz, hogy nem kommunikatív az úr, de előre utaltam és mindig megérkezett rendben a csomag. A minőség kiválló!
2023. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!