Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb (legjobb)...

Melyik a legfinomabb (legjobb) szendvics?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
szerintem a Croque-monsieur vagy Croque-madame. A lényege: pirítós közé sonka és sajt, a madame-ba tükörtojás is megy. Én még kukoricát szoktam a sonka és sajt közé tenni, gyors, egyszerű és nagyon finom.
2010. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi majd kesobb megcsinalom : D
2010. okt. 10. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
sajtkrémes, csirkemellsonkás bagel kis salátával és mangó chutney-val
2010. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy kedvencem a sonka, főtt tojás, savanyúubi párosítás.
2011. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszteri szendvicseim. Aldiból szeletelt büfé kenyér. Tudjátok, nem az a szeletes sütnivaló kenyér, hanem olyan kalácsos jellegű. Ezt megvajazom. Felére téli szalámit teszek, felére sonkát. És elkezdem feldisziteni. Jön rá főtt tojás karika, uborka, csipet torma, kaviár csipet,pritamin karika, pirosarany pötty a nyers uborka karikára stb izlés szerint. A végén olyan szépek lesznek, mint a szinháziak.
2011. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Anita szendvics.

A lényege, hogy magvas zsömlét kivájod, elősütöd, megfokhagymázod, beleütsz egy tojást, sütőben megsütöd, aztán ha atojás megsült, teszel rá paradicsomot, 1 szelet sajtot, kevés, bazsalikomot, oregánot, rozmaringot, sót, borsot, 1 salátalevelet, majd körültekered egy baconnal, és a teteje nélkül visszarakod egy kicsit még a sütőbe, ha kész a sapijával tálalod :)

Barátnőm találmánya :) innen a név is :)

próbáld ki egyszer, isteni finom!!! :)

2011. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]



én cask a húst csináltam így, sütöttem hozzá teljes kiőrlésű búzalisztból és rozslisztből bagettet, meg csináltam hozzá vegyes salátát, és tzatziki mártást, hihetetlenül isteni :)

2012. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melegszendvics
2012. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!