Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cinema City büfé árak?

Cinema City büfé árak?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy nagy/közepes/kicsi popcorn a Cinema City-ben a Westendben ? És a nachos meg az italok? Hétfő reggelig várnám a válaszokat, előre is köszönöm!

2023. jún. 4. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem egységes. Mindenhol változik, akár egyik napról a másikra. 4 ezerből biztos megvan mindenből a nagy adag.

Mit néztek? :)

2023. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Csak ezt találtam, irányadó

2023. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Én szerdán voltam az Arénában és ott 2350 Ft-ért vettem egy nagy popcorn menüt.
2023. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Az is hülye, aki ezeket megveszi. 700 Ft egy félliteres üdítö vagy víz... 150-ért másfél liter vizet kapsz a bótba
2023. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
#4 Nem mindenki fillérb@szó mint te
2023. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

5. válaszolónak:


Itt nem a fillérb@száson van a hangsúly, hanem a gusztustalan profitmaximalizáción.

Ezer forintért kapsz fél liter kólát, amit jól telenyomnak jéggel, hogy még kevesebb kólát kelljen felhasználni. Ezt, ha magadnak veszed, megúszod ezen ár harmadából.

A szintén több, mint ezer forintos popcorn mennyiségét, ha magadnak pattogtatod, megúszod nagyjából 400 forintból.


A fenti kommentelő nem azon van kiakadva, hogy drágább, mintha a Tescóból vennéd, hanem azon, hogy mennyivel drágább!

2023. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

#6 Nem tudom mikor jártál utoljára moziba de sose tett pl a Cinema City az üdítőbe jeget moziban, nincs is jégadagolójuk..

Másrészt hülyeség Tescos árakhoz hasonlítani. Akkor ennyierővel sok más szolgáltatást se vegyél igénybe pl éttermek mert a Tescoban megveszed és otthon megcsinálva olcsóbb úgy is.. Nem kötelező igénybevenni. Ebből élnek meg a mozik nem a filmekből és ha az ember elmegy párhavonta akkor azon az 1-2 ezer Forinton fennakadni fillérbaszás szerintem. Repülőn is nekiállhatsz a 4 eurós üdítőért, hogy de hát ez a Tescóba csak 300 Ft..

Mellesleg a magadnak pattogtatott mikrós és egy mozis között nagy különbség van minőségben.

2023. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok.

Kedves 7. válaszoló: én nem mondtam, hogy fillérb@szó vagyok. A Cinema City régiónként változó stratégiát folytat. Én a keleti régióban lakom, itt úgy kell rászólni a kiszolgálóra, hogy ne öntse már nyakon a poharat jéggel, mert fáj tőle a fogam és irritál, hogy jeget kell rágnom ivás közben... Egyébként a mai nap jártam utoljára moziban, ahol kérnem is kellett a kiszolgáló lányt, hogy adjon másik kólát, mert teleszórták jéggel. Nem azért kértem, mert annyival is vizesebb az eredmény vagy mert fillérb@szó lennék, hanem mert borzalmas élmény olyan hidegen inni.


Az éttermes hasonlatod azért nem helytálló, mert ott elkészítik helyetted és szervírozzák is neked. A CC büfében ezzel szemben kivárod a 20 perces sort és kapsz egy menüt, aminek előállítási ideje 1-2 percnél tovább nem tart, még akkor sem, ha magadnak csinálod. A repülős hasonlatod már helytálló, de azt ne felejtsd ki belőle, hogy repülőre vihetsz magaddal enni- és innivalót, de a moziban ez nem engedélyezett.


Abban egyetértek veled, hogy a pattogtató gép és a mikró között óriási a kulönbség, de ugyanúgy a szirupos Pepsi és a bolti Pepsi között is (csak ez esetben a bolti a jobb minőségű, kevésbé vizezett, szénsavasabb).


Amiről én beszéltem, az nem arról szól, hogy drágább, mert az teljesen rendben van. A problémám azzal van, hogy mennyivel drágább. És itt nem csak a CC-ről van szó, hanem bármely más helyről, ami visszaél azzal, hogy a szomj nem kontrollálható úgy, mint az éhség.

2023. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok tisztában a szokásokkal, eddig csak Pesti CC-kben voltam és ott mind jég nélkül adták.

20 perces sorok és 2 perces elkészítési idő - ez forgalomfüggő, van amikor rögtön sorra kerülök. Egy Meki is túlárazott, mert ott is ugyanúgy ha nagy a tömeg 20 percet kell várni egy szalagon gyártott termékért ami 2 perc alatt kész van, mellesleg otthon olcsóbban meg van a rosszabb minőségű bucival és hússal?

Mégegyszer leírom, hogy a mozik ebből tartják fenn magukat.

Ha 400 Ft-ért adnák a popcornt mint a Tescoban miből fizetnék meg az ott dolgozókat, fizetnék a fenntartási költségeket, bérlést stb? Erre gondoltál?

Egyébként nagy böszmeség az, hogy nem vihetsz be kaját, már számtalanszor volt az évek alatt, hogy boltból vittük be a nasikat, Mekit, KFC-t és nem szóltak. Rengetegen csinálják amúgy és tudnak róla. Elég érdekes lehet az a mozi ahova jársz akkor. Jeges üdítőt adnak és még meg is motoznak..

2023. júl. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. válaszolónak:


Miért sarkítod le mindig a mondandóm tartalmát?

Miért jössz azzal, hogy mi lenne, ha 400ft-ért adnák a popcornt, mikor leírtam kétszer is, hogy nem azzal van a baj, hogy drágább, hanem azzal, hogy mennyivel drágább.


Lehetne azt a popcornt akár 7-800 forintért is árulni, ami a CC-nek így is 3-500%-os haszont jelentene, de nyilván nem érdeke, hisz így is megveszik.


Fogalmam sincs honnan veszed, hogy a mozik kizárólag a büféből tartják fenn magukat. A jegyek után 70%-os részesedést tart meg a CC, az ezen felüli részt kapja meg a forgalmazó. Emellett a mozik hirtetéseket is nagyon nagy számban vállalnak, például a vetítést megelőző 20 perces reklámblokkok révén.


Ez nem böszmeség, hanem a CC szabályzata :D Attól, hogy a személyzet nem kukacoskodik, a mozi szabályzata feketén-fehéren tartalmazza, hogy a mozi területére nem vihetsz be idegen fogyasztható terméket.


Én miskolci vagyok, az itteni CC bejáratánál konkrétan megitatták velem a kezemben lévő ásványvizet, addig a jegyemet sem érvényesíthettem...

2023. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!