Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egészséges a szendvicsem?

Egészséges a szendvicsem?

Figyelt kérdés
Barna szezámmagos zsemlében: paprika, szalámi, karaván sajt, teavaj.Egészséges?Megadja a szükséges tápanyagokat?És jó a fogyókúrához, ha reggel 8kor eszem?14/L
2010. okt. 13. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egészséges, de 14 évesen még nem kéne fogyókúrázni
2010. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden fogyókúrás válaszomban visszakérdezek: biztos, hogy kell-e fogynod? 90%-ban ugyanis nem kell. A szalámi biztos nem fogyókúrás, mert zsíros, sovány sonka jobb lenne, különben jó (szénhidrátot, zsírt, fehérjét, vitamint, rostokat tartalmaz). Minél több zöldség legyen benne.
2010. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Ez egy csökkentett zsírtartalmú, 30%-kal kevesebb zsír tartalmazó, light szalámi.:D
2010. okt. 13. 13:37
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Nincs light szalámi. Csak fele sem igaz reklámok vannak.

De nem 3 szelet szalámitól hízol.

Kevés a zöldség, egy szendvicshez meg kell enned egy paradicsomot, egy paprikát és egy kis darab uborkát vagy retket.

A zsemle csak akkor jó, ha teljes kiörlésű. Ha csak attól barna, hogy malátával színezik, ugyanolyan rossz, mint a fehér. Onnan tudod, hogy teljes kiörl., ha kicsi a zsemle és meglepően nehéz ahhoz képest. Ha könnyű, akkor sajnos csak átverés.

Egyébként jó.

2010. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jááájjjj de rühellem ezt amikor valaki, akinek a szervezete még FEJLŐDÉSBEN van, fogyókúrázik... Figyelj.. neked még nincs kifejlődve a méhed, a petefészked, a csontjaid is kb 20 éves korodban keményednek meg teljesen. Miért vonod meg magadtól az ALAPVETŐ tápanyagokat, mint szénhidrát, hasonlók?

Majd 25től fölfele, ha akkor is "túlsúlyos" vagy, kezdj fogyózni..De képzelem, mi az a túlsúly most...165/54... Vagy 172/49.


Egyél jókat, egyél azt amit szeretsz és kívánsz és szard már le hogy mi a "trendi". Ne akarj gebe lenni, nem jó, ha egy srác átölel és kilyukasztod a mellkasát a bordáiddal...

2010. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sabloooooooooon.De én saját magamat gyűlölöm, egyszerűen leülök és a hatalmas combjaimat nézem, és egyébként szó sem volt a koplalásról, ezért kérdeztem, hogy egészséges-e ez a reggeli, mert attól még egészséges akarok lenni.Mozgok is...
2010. okt. 13. 13:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy megvonom magam a szénhidráttól?Ennék kenyeret szerinted?:D
2010. okt. 13. 13:48
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Sablon mi?

De inkább kérj dietetikustól tanácsot, ne menj bele minden fos fogyókúrába...

Én szóltam, és nem sablonokat hajtogatok mint ahogy te hiszed, hanem fájdalmas tényeket közlök. Nem mellesleg sajnos tanultam is ezeket, 14 évesen pedig még nem hiszem, hogy ezeket belevennék a tanrendbe.

2010. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem gondolod komolyan, hogy a combjaid miatt gyűlölöd magadat?! A combjaid pont olyanok, amilyen géneket kaptál, nem a comb teszi az embert!

2.

2010. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nálatok a tini fogyókúra az az,hogy : hánytatás, koplalás, 1 év múlva anorexia. : D
2010. okt. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!