Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten tényleg ilyen...

Budapesten tényleg ilyen kevés munch van? Vagy csak nekem adja ki hibásan? Szeretnék zöldség-gyümölcs munchot venni, de sosincs mikor rákeresek...

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sok ember → sok szegény → kevés értelmes munch. Én le is töröltem az appot.
2023. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteg van, viszont hamar elfogy.

A legjobb, ha kedvencnek jelölöd és utána beállítasz értesítést hogy szóljon az app ha épp raknak fel. Az is teljesen változó hogy melyik bolt hánykor rakja fel, teljesen vegyes. Az értesítő után kb 15 perccel már nem szokott lenni. Szóval ha csak random nézegeted, nehéz találni.


Egyébként van olyan spar a környékemen ami még soha nem rakott és van olyan ami rendszeresen és sokat

2023. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg munch van, nagyon jókat is ki lehet fogni, csak ügyesnek kell lenni mert sokan szeretnének már muncholni és lecsapnak rá 😄 (zöldség-gyümölcs munchot egyébként nekem délelőtt 10 körül sikerült kifogni, akörül pl. több Spar is rakott fel)
2023. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 harebell ***** válasza:
100%
Nagyon hamar lecsapnak rá, érdemes értesítőt beállítani. Én is (megyeszékhelyen) sokszor csak néztem, hogy a rendszerben nincs fent soha semmi elérhető munch, közben a fb csoportban meg látom a rengeteg posztot, hogy ki mit vitt :D
2023. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Értesítőt kell állítani és reggel/délelőtt figyelni.

Nálunk a sparban 10 fele szokott jönni az első adagról az értesítés, illetve délután 3-4 fele is töltenek fel még.

A másik fontos dolog a szupergyors reflex, hogy ne vigye el előled valaki.

Viszont a másik spar nálunk ami forgalmasabb csak pékárusat rak fel mindig, azt már el is engedtem.

2023. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 😊

Hétvégén is raknak fel új munchokat?

2023. júl. 7. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Mikor jön az értesítő, már rég nincs munch sehol :/
2023. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!