Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a paprikás krumplit?

Szeretitek a paprikás krumplit?

Figyelt kérdés

Ma már 3 tányérral ettem. Imádom.


Amíg van paprikás krumpli, addig nincs válság !



2023. júl. 28. 19:18
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
87%
legjobb étel. éljen a papritás kumpli
2023. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Mi jól készítjük, úgyhogy igen :D


Nálunk egyébként a hozzávalók milyenségétől függetlenül mindig ugyanolyan lesz, ha a fűszerezésen nem változtatunk. Szerintem ez a titka.

2023. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
szeretem ha jól van elkészítve. anyum olyan spórolósan készíti, ki van sajnálva a só, a fűszerek, a paprika... elaprózva a krumpli. próbáltam már tanácsot adni neki hogy lehetne jobb, de csak leveszekedte a fejemet hogy ne szóljak bele. kár hogy még ilyen dolgoknál is ha már csak picivel is magasabbak az igényeim akkor b*szódjak meg és csináljam meg magamnak. pedig ők is megennék a finomabbat is
2023. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

#13

Talán egyszer csinálhatnál egy finomabbat nekik, és rákapnának :D

2023. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyanyam surure csinalta, anyukam nagyon szaftosra. Ahhoz viszont kenyeret is ettem. Es akkor meg kovaszos uborka is esetleg.

De jelenleg nem proli etel mar araban sem.

Emlekeztet ra a spanyol konyha, patatas bravas, a paprikas kolbaszaink meg a chorizo is nagyon hasonlo.

2023. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

13, ez olyan, mint az autóvezetés.

Nincs beleugatás. Szerezz jogsit, vegyél autót, és akkor majd úgy csinálod ahogy akarod.

Ha jobban tudod, főzzél te! Tökéletesen igaza van anyádnak. Szövegeléssel nem lehet jól lakni. Állj oda a tűzhely mellé, és hajrá!

2023. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
50%

"Emlekeztet ra a spanyol konyha, patatas bravas, a paprikas kolbaszaink meg a chorizo is nagyon hasonlo."


Hát valójában köze nincs a chorizo-nak a magyar kolbászhoz.

A spanyol kolbászok botrányosan szarok, legalábbis annak, aki a magyar ízvilághoz van szokva.

Én bejártam egész spanyolországot kelettől nyugatig, de - számomra - jó kolbászt ott nem ettem egyszer sem.

2023. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
A semmiből farkaséhes lettem és most ettem még a 4. Tállal, de persze hízni nem tud a testem😂(mondjuk ennek hálás vagyok)
2023. júl. 29. 01:36
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire szereted, galuskával próbáltad már?

Főzd hosszabb lével, és a vége előtt szaggass bele galuskát! Egyszer kipróbálod, utána mindig így fogod enni! :)

2023. júl. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Jöhet,virslivel vagy füstölt kolbásszal.
2023. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!