Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éhen halok, kérhetnék recepteket?

Éhen halok, kérhetnék recepteket?

Figyelt kérdés
Még 8 napig nem ehetek zsíros ételeket(rántott hús,resztelt máj,kerülendő).2 napja csináltam zöldségkrémlevest,sajtos-tejfölös tésztával,ma natúr húst natúr rizs volt(gondolhatod milyen ízletes volt)....Van még olyan étel amihez nem kell olaj?Pl...diós tészta...vagy párolni húst?De gondolom az is pocsék:-(....nagyon éhes vagyok:-(.
2010. okt. 16. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Süss héjában sült krumplit! Csak bepakolod úgy ahogy vannak (előtte persze most meg őket) a tepsibe, azt be a sütőbe, és ha megsült, átpuhult a belseje, kész is. Megsózod, sajttal, virslivel, zöldségekkel nagyon finom.
2010. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sóba-vízbe krumpli;virsli;gyümölcs sali;borsó leves;
2010. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sütőtök
2010. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
natúr szeletet is lehet fűszerezni gyengén, nem? Abszolút natúran kell enned? Pl borsikafű mehet rá bors helyett
2010. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
krumplipüré diétásan: sós vízben főtt krumplit kevés saját levével és tejjel pürésíted, sóval ízesíted. Ehetsz mellé roston sült tengeri halfilét (só, kevés citromlé, ízlés szerint egy kis kapor is mehet rá). Jó étvágyat!
2010. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs....annyira szeretem amikor azt mondja hogy diétázzak,de ha megkérdezem mit egyek,arra választ nem kapok.Azt a hármat mondta amit már írtam(natúr hús natúr rízs,tészta,ja és csak krémleves).10 napig képtelen vagyok csak ezt enni.
2010. okt. 16. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha diétázol lehet fűszerezni, pácolj húsit joghurtban, citromlével, ételízesitővel, rozmaringal, majd pár óra után az egészet tedd tepsibe, alá rakj krumplit sózd önts rá 1 pohár tejet. A krumpli magába szívja a folyadékot és mepuhul 30-40 percig süsd félidőben forgasd meg.

Főzz egy húsi levest a húsiból csinál salit kevés olajjal, citromlével, ízesitett ecetel, és olyan zöldségekkel amiket szívesen megeszel.

2010. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A húsleves kivételével,jól hangzik:-)(csak krémlevest ehetek)...és úgy nem fog leégni,ha a krumpli alá nem teszek olajat?Egyébként bélproblémáim vannak,rengeteget szellentek(többször vitt el a mentő,komoly szélgörcseim voltak),ezért mondta a doki hogy egyátalán ne egyek(főleg most,mert gyógyszer kisérleten vagyok 10 napig,6 féle gyógyszert kell szednem,és mind a belekre irányul)szóval zsíros kaját.
2010. okt. 16. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Húslevest is csinálhatsz jó sok zöldséggel, amit utána turmixgépben lepürésítesz.

pudingpor+folyékony édesítőszer, nem mondod meg, hogy cukor nélkül van.

krumplit megfőzöd delikátos vízben, a turmixgépbe beleraksz egy kis dobozos tejfölt, meg a megfőtt krumplit a levével és összeturmixolod ezt hívom diétás krumplipürének:)

tejfölös tészta

2010. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!