Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olaj spray flakont lehet...

Olaj spray flakont lehet venni a westendben?

Figyelt kérdés

Fújós újratölthető olaj spray flakont szeretnék venni. Nem rendelni online (még a héten szeretném használni)


A westendben vagy attól sétatávra lehet ilyet venni valahol?


2023. szept. 6. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld meg a szavakat még jobban szétszedni. Hátha sikerül.
2023. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Az milyen bolt? :))


Légyszi normális válaszokat.

2023. szept. 6. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Westendben nem nagyon van olyan üzlet, amelyiknek a profiljába vágna.
2023. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Akkor attól sétatávra?

Amúgy van spar meg több drogéria is ahol lehetne, a media markt is forgalmaz de most sehol nincs készleten, a tchibo árul konyhai eszközöket de ilyen nincs náluk, stb.. a profillal nem lenne gond szerintem.

2023. szept. 6. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Töltött nem jó? Ha a praktikum számít, nem csinos darab kell, akkor a legtöbb élelmiszerboltban olyant tudsz venni. Amikor vettem, 6-7 ezer alatt nem találtam, ez meg töltve nem volt több ezer valamennyinél. Igaz, nem 100% olaj, hanem víz is van benne valamennyi. Forró levegős sütőhöz használom.
2023. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Én is ahhoz akarnám használni.

Ha nagyon nincs más akkor ilyen is megtenné, de eddig csak egyfélét találtam (monini) az nem permetezi, hanem egy sugárban köpködi, épp ahelyett keresek valami használhatót.

2023. szept. 6. 14:11
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos az olajsprayk 90 szazaleka sugarban kopkodi. Nekem eddig egyfajta volt ami bevalt es tenyleg szorofejes de azt csak rendelni lehet.
2023. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg a Kátaynál a körúton?
2023. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Kátay már régen nincs, most Spar van a helyén
2023. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Allee nagy Spar-jában láttam, így esélyesnek tartom, hogy az ottani Spar-ban is van, de sajnos nem tudom biztosra.
2023. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!