Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Enyhén penészes kókusztöltelék...

Enyhén penészes kókusztöltelékes csoki megevése után kb 10 órával lehet valaki rosszul?

Figyelt kérdés

Nem nagy, egy 3 nyelésnyi csoki volt.

És nem hasmenés vagy gyomorfájàs, hanem az a mindjárt elájulok, vagy nem tudom hogy ver a szívem érzés...

Lehet ilyen romlott csokitól, vagy ez inkább más?



2023. szept. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Penészes? Amikor a csoki fehéredmi kezd az nem penész. Ami pedig valóban penészes azt nem esszük meg.
2023. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de helyrejojj kivanom
2023. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, ez valóban penész volt... Reggel munkahelyen a fiókban csak ez volt, ráfanylodzam, nem volt időm kimenni vásárolni...

Délben és este persze ettem rendes főtt ételt.

A csokitól a látható penészt amúgy leszedtem, de nyilván átjárta màr az egészet, hisz lehetett érezni. De nem volt ehetetlenül sz.r..

2023. szept. 6. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, a penészes-kókuszos csoki nem csodaszer a rosszullét ellen.
2023. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vagy rosszul a raparazastol mint a csokitol. Teljesen komolyan mondom hogy igyal meg ra egy palinkat, szepen kifertotlenit es holnaora semmi bajod
2023. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!