Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért volt más íze a macaronna...

Miért volt más íze a macaronnak egy nagy harapással mint több kicsivel?

Figyelt kérdés
Egyik nap kaptam két doboz macaront, életemben sose kóstoltam előtte. Először úgy ettem, hogy két nagyot haraptam, vagy az egész macaront egyben ettem meg. Fura íze volt úgy, talán túl erős volt és tömény. Később a második dobozból ettem (az első elfogyott), mert hát meg kell enni, és kisebbeket haraptam, úgy már finomabb volt. Miért lehet ez? Azért mert annyira tömény az egész? Tényleg ilyen módon kell enni macaront?

2023. szept. 12. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd valami egészen furcsa színvonalat elérni ez az oldal, hogy már arról vannak kérdések, hogy mekkorát kell harapni egy süteményből, hogy finom legyen... Nem gondoltam volna, hogy megérem ezt valaha.
2023. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Egy harapással 30 gramm cukor, 3mal 10.

Ha nem szereted az edeset akkor ezert volt finomabb. Illetve addigra ettel annyit hogy hozzaszokott az izlelod macaron edessegehez

2023. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Dögöljek meg, ha nem ugyanígy érzek már több mint hatvan éve minden étellel.

Végez kísérletet, hogy neked a 2,25 g-os falatka vagy a 2,24 grammos ízlik jobban.

2023. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én ettem macaront igazit nem boltit de igen tud tömény lenni .
2023. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Tömény azért jártál így
2023. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vagy mondom az empirikus tényeket: a nyelved elülső részével, màs receptorral talàlkozott az étel.
2023. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!