Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy kell abbahagyni a nápolyi...

Hogy kell abbahagyni a nápolyi-evést?

Figyelt kérdés
Ok, tudom, önuralom. De ha az nincs?

2023. okt. 8. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hashtag nápoly 😁 úgy hogy alszol és nem zabálsz :D
2023. okt. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyökerénél kell elvágni a problémát! Ha nem vásárol az ember nápolyit, nem lesz otthon egy darab sem és máris befejeződött a nápolyi evés!
2023. okt. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszel
2023. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen de megkívántam a nápolyit ettől a kérdéstől!!!! De nincs itthon! Mit tegyek? Tegyek fel gyakoris kérdést, hogy mit tegyek, ha egy nápolyis gyakoris kérdés miatt eszméletlenül megkívántam a nápolyit, de nincs itthon?

Kérdező! Neked mennyi van otthon? Megetted az összeset vagy sikerült néha megállni közben és esetleg van még? Tudnál adni nekem?

2023. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hajnalban írtad ki ezt a kérdést, most van 10.22, tuti megetted már az összeset, nem gondoltál rám. Ennyi, csókolom.
2023. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végül elfogyott.


Most fogok elmenni a benzinkúti shop előtt nemsoka, ahol tegnap akciós volt, ki fogom próbálni amit javasoltatok.


Nyilván ma is akciós. Már ha még van belőle. Nem sok volt tegnap.


Vaníliás egyébként, ha valakit erdekel.


Olyan pici kis ártalmatlan bébi-szeletekre van vágva, amiről úgy tűnik, hogy na ez aztán már nem oszt nem szoroz..


És olyan szorosan illeszkednek egymáshoz. Az ember szinte látni szeretné, ahogy elválnak, elpattannak egymastol ezek az induri-pinduri kis szeletkék.


4-5: elviekben szívesen adtan volna neked, de bevallom nem látom magam előtt, hogy odanyujtom neked az utolsó szeleteket. Illetve próbálom elképzelni, de nem megy.

2023. okt. 8. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Rúgj csak még belém... De meglásd, lemegyek... és akkor nekem is lesz...

N á p o l y i m ! ! !

2023. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!