Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan pucolják géppel a...

Hogyan pucolják géppel a tökmagot, napraforgót? :-)

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy teremben ül egy csomó öregasszony és a hagyományos módon (foggal, SZTK. protkóval) tisztítják a magokat. :)


(Bocs, nem bírtam kihagyni, pedig én is már gondolkodtam ezen. )

2010. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hántolómalomban hántoló géppel ami két ellentétesen forgó durva rovátkolt malomkő aminek a közepébe szórják a magot közötte rést állítanak be és a kő a héjba belekapva öszetöri a héjat amit aztán szórás közben levegőfúvással eltávolítanak a magbél közül..
2010. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
A tv adók miért nem képesek olyan műsorokat készíteni, amiben bemutatnák hogyan készülnek az ilyen dolgok, meg egyáltalán az élelmiszerek amiket a boltból veszünk? Csak a népbutítás folyik a sok értelmetlen megaszar, meg hasónló baromságokkal! A nép meg banbán bámul mikor leveszi a pólcról az árút. Nem jó van ez így.
2010. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

egy Kőhalmi Zoltán idézettel válaszolnék, mert már ős is felvetette ezt a problémát, felhívta a szotyi-forródrótot, és azt mondták:

"Így terem bazzeg'

2010. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neeee,már megint...
2010. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A másodiknak megy egy zöld kéz.:)
2010. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Discoveryn a Hogyan készültben voltak ilyenek, napraforgóra ugyan nem emlékszem, de egy csomó gyártási folyamatot bemutattak. Youtube-on is van fent néhány.
2010. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!