Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Euphoria cannabis lollipops-ba...

Euphoria cannabis lollipops-ban van igazi fű,vagy nincs? ettől nem lehet beállni ugye?

Figyelt kérdés

egy kis közértben láttam ez a fajta nyalókát


[link]



2023. okt. 12. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Valszeg ha online legálisan veszed, akkor CBDs de THC nincs benne.



Azaz van benne fû, csak a "kiherélt" verzió, aminek a nyugtató hatása megmarad, de nem fogsz betépni tõle.

2023. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nincs benne,legálisan itthon nem lehet forgalomba hozni.
2023. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
2, "A CBD olaj és más termékek teljesen legálisak Magyarországon, amennyiben engedélyezett ipari kenderből készülnek, és kevesebb mint 0,2% THC-t tartalmaznak."
2023. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
.Összetevők: cukor, glükózszirup, savasságszabályozó-citromsav, kenderíz, természetes szín: E141 (ii) - klorofillinek rézkomplexei. Tartalmazhat tejet, dióféléket, szóját és glutént.
2023. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem az összetevőkre több termékleírásban, és teljesen azonosat találtam, mint a 4.
2023. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs benne szívhatod nyakra-főre. Menj ki a rétre és nyomogasd a növényeket amíg ragacsos nem lesz a kezed. Utána dörzsöld le a hasist és vágj be 1 gézát egy cigibe. előrébb jász ;)
2023. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!