Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hányingered lenne ha betévedné...

Hányingered lenne ha betévednél egy étterembe ahol csupa rovarokból készült ételek lennének a tányérokon?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Naná, főleg ha a meleg ételek szaga terjengene és látnám is a tücsköket bogarakat
Dehogy, a rovarkaják semmivel sem gusztustalanabbak mint pld. az olcsó virsli
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól, hogy én nem kérnék belőle, ez nem valami gusutustalanság, hanem az emberiség nagy része számára teljesen normális étel. Dr ha belegondolsz, semmivel sem gusztustalanabb mint pl a nálunk teljesen normálisnak számító saját belébe töltött darált disznó.
2023. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem enném meg de nem is lenne hányingerem. Egye aki akarja.

Jobban lenne hányingerem ha oda mennek ahol az emberek wc alaku tanyerokbol esznek

2023. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem támadna gusztusom végigenni a menüsort, az biztos.

Amúgy naponta eszünk rovarokból származó adalékanyagokat. Az E120 jelölésű kármin bíbortetűből készül, az E904 fedőnevű sellak az indiai pajzstetű váladéka. Az előbbi megtalálható többek között az M&M drazsékban, a töltött Tibi csokiban, kolbászfélékben, felvágottakban, és az utóbbi is egy sor édességben.

2023. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem mozogna, akkor nem lennék rosszul tőle.
2023. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%
Hát inkább csak kóstoláskor, ha nyers.
2023. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Van olyan ízeltlábú, ami nyugaton is drága ínyencfalatnak számít.
2023. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Mármint Nyugat-Európában, fehér őslakosok körében??

2023. okt. 26. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne vele bajom szerintem, de pl a máj, zúza szagát nem bírom, de még az ilyen herés dolgoknak se a szagát, hasonlóan a hurkától és a kocsonyától is rosszul vagyok.

De nem tudom elképzelni a nyelvet, agyat, vesét vagy bármi hasonló dolgot, hogy én megegyek. A gondolattól is rosszul vagyok.

De ezek is valakinek jók. Akik ezeket megeszik azoknak lehet ízlene ez is, csak "elvi" dolgok miatt fanyalog.

Tudom magamról, hogy elég finnyás vagyok. Sok dolgot nem eszek meg. Pl paradicsom, ananász, banán is tiltó listás nálam, pedig a legtöbb ember szerint ezek finomak.

2023. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hollófernyiges ***** válasza:
82%

"Mármint Nyugat-Európában, fehér őslakosok körében??"


Ott hát, meg Amerikában is.

2023. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szimplán csak nem ennék belőle
2023. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!