Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Nescafé Dolce Gusto kávéfőző...

A Nescafé Dolce Gusto kávéfőző mennyire drága mulatság 2 emberre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég költöztünk új lakásba. Szeretnék a lakásunkba egy kávéfőzőt. Otthon, anyukáméknak, ahol 5en éltünk együtt, automata kávéfőző volt, ami a szemes kávét datálta. Első körben én is ezt terveztem, mert nagyon szerettem, viszont mi csak ketten vagyunk és leginkább én iszok kávét munka előtt reggel, tehát napi egyszer. Úgy gondolom egy nagy kávéfőzőnek nem tesz jót ha nincs kihasználva. Most kotyogós kávefőzőnk van, de gondolkodom egy másikon. Viszont nem tudom hosszú távon mennyire drága egy kapszulás kávéfőző. Úgy gondolom a kapszulák nem túl olcsók. Akinek van ilyen, tudna tapasztalatot mondani róla?


nov. 13. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van, mivel egyedül iszom és nem is minden egyes nap. Nekem teljesen bevált. Szerintem egy komolyabb gép felesleges, meg belerohadna a víz, ha nem folyamatos a használat, gondolom, a kávészemeknek sem tesz jót, ha áll sokat, és nem a lezárt eredeti csomagolásában. Kotyogósat meg nem szeretem. De ha neked jó a kotyogós kávé, ha neked az is ízlik, akkor maradj annál. Nekem az túl erős. A kapszulásból sem eszpresszót veszek, hanem hosszabb, tejes kávét.
nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nagyon sok éve van Dolce Gusto-m, könnyes szemekkel nézem, hogy megy egyre feljebb a kapszula ára. Viszont rájöttem, hogy a Tesco-s is jó, meg jó az Aldis is, így már azért barátibb. Napi 2-3 kávét iszok, most készülök automatát venni, de 1-2 kávénál simán megéri a kapszulás.
dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!