Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért érzem laktatónak a...

Miért érzem laktatónak a mekis ételt?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem ott dolgozni. Ugye van napi fogyasztásom. Ez nekem egyelőre sajtburgerből áll, nem rakok hozzá se krumplit, se üdítőt. Önmagában a sajtburgerrel elvagyok estig korgó gyomor nélkül, nem is érzem azt, hogy ennék még valamit, jól eltelít. Aztán később, otthon eszek egy tányér főtt ételt. Évekkel ezelőtt ettem utoljára mekis kaját, de akkor még kettőt meg tudtam volna enni krumplival és egy fagyival, hogy azt mondjam, tele vagyok.


Szöget ütött a fejemben, mitől lehet ilyen nagy változás.


nov. 13. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Mivel tele van zsiradékkal
nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen nem volt tele?
nov. 13. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
De, régen is tele volt, régen is telített.
nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
30%
A lányok amúgy se esznek sokat. Egyértelmű lány vagy mert a fiúk 4-5 az amivel már jól tudnak lakni. Nem lett laktatóbb semmivel mint régen. Inkább pont ellenkezőleg. Csupán össze van szűkülve a gyomrod vagy ilyesmi. Nem tudom, de biztos nem zaz az egy sajtburger laktató ennyire.
nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de nekem az a lapos kicsi sajtburger kevés lenne egész napra.
nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért érzed laktatónak, én nem érzem laktatónak.
nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!