Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért szitokszó itt a "MENZA"?

Miért szitokszó itt a "MENZA"?

Figyelt kérdés

Mármint nem a MENZA étterem, hanem ha valaki olcsó kajálási lehetőséget keres, és valaki javasolni merészeli, hogy fizessen be ételhordós-menzás helyre egy óvodába vagy idősotthonba, akkor 0% és anyázás a jutalma.


De a "Vegyé 2 zsák gumprit meg 4kiló rizsát, oszt' főzzed+" mindig fel van xopkodva és pontozva.



nov. 14. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs.
nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

A menza ugye egy nagy méretű étteremféleség. Óvodákban, iskolákban, munkahelyen megoldja a tömegétkeztetést. Nagy mennyiségben, gyorsan, olcsón elkészített ételt lehet ott kapni.


Valakiben jóízű nosztalgikus emlékeket idéz fel, valakiben - az anyázókban - pedig a rosszul sikerült ételek emléke maradt meg...

nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom mert az adott kérdések kulcsszava az olcsóság. Annál olcsóbb semmi nem lesz, minthogy nagy tételben vásárolsz és otthon főzöl előre (cserébe a ráfordított időddel "fizetsz").
nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Imádtam az iskolai menzat az általános iskolában és a gimiben is. Pedig anyukám sokkal jobban főzött, de én szerettem más ízeket is az ő főztjen kívül.


Az én lányom is szerette a menzat amikor nemrég még általános iskolas volt.


Nem tudom miért szitokszo.

nov. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Mert mucsai, proli es posztkomcsi dolog...
nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

#5


Ha canteen-nak hívják, akkor meg menő, mi? Vagy az egész angolszász világ posztkomcsi, proli, mucsai?

nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom. Én utáltam a menza kaját, legalábbis általános suliban, mert kifejezetten rosszul főztek. Igénytelen volt és sz..r, ezen nincs mit szépíteni 30 év után sem. Anyu istenien főzött, az is igaz, biztos el voltam kapatva kaja terèn.

Lányom sem ette meg soha. Oviban még volt saját főzőkonyhájuk, ott még megette, de suliban már nem. Amikor meg a Juniortól vitték nekik, az mindennek az alja volt. Nincs ezen mit nosztalgiázni.

nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Kevés a hús, ízetlen,kicsi adagok.

Nyilván nem erre vágynak aki előfizet.

nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

“Ha canteen-nak hívják, akkor meg menő, mi? Vagy az egész angolszász világ posztkomcsi, proli, mucsai?”


Nem nekem írtad!!!


De mondjuk keress képeket Google-n össze milyen a menza a balkánon és nézd meg milyen a “rothadó” nyugaton…

nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
8, lányoméknál az általánosban a héten 4 nap van hús (az ötödiken a leves húsos). Kimondottan változatosan és jól főznek.
nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!