Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a "kavarós" kávé?

Milyen a "kavarós" kávé?

Figyelt kérdés
Többször olvastam, hogy ezt írják, kavarós kávét isznak.
nov. 16. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Èn a 3 az 1-ben kàvèt hívom kityulósnak. Vagy az lehet, vagy az instant kàvè
nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha. Én úgy hívom, hogy 3 az 1-ben, vagy instant-nak az instant-ot. Tehát annak nevezem, ami.
nov. 16. 16:17
 3/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
72%

Instant kávé, amit a gyárban már megfőztek, majd a vizet kivonták belőle, porlasztva vagy fagyasztva szárított eljárással.

Utóbbi jobbfajta elvileg, felismerhető a nagyobb, darabos granulátumról, míg előbbi porózusabb, apróbb.

Van ízesített változata is.

nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, mi az instant kávé. :D Nem ezt kérdezem. Hanem hogy mit neveznek sokan kavarós kávénak.
nov. 16. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem ismerem oket. A joisten tudja, hogy milyen kriteriumnak kell megfelelnie, azon kivul, hogy instant, es kavarja.
nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
46%
A kavarós kávé az ilyen olyan hogy kicsi zacskókban van 1-1 adag, ami lehet 2in1 vagy 3in1 akár, ez por alapú és vízzel vagy tejjel isszák. Az instant is hasonló de ez általában ilyen nagyobb dobozokban van ez valamivel erősebb a kavarósnál. Egyébként ezt is csak fel kell kavarni forró vízben és már iható is. Nekem a kavarós a leggyengébb, nem ébreszt fel egyáltalán aztán az instant, na az elég ütős tud lenni néha de a főzöttnél nincs jobb.
nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Hanem hogy mit neveznek sokan kavarós kávénak


Az instantot. Ennyi. Attól, hogy te nem annak nevezed, más igen. Miért kérdezed, ha aztán belekötsz a válaszba?

nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Neszkávé.
nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
92%

Az a gond, hogy miközben írtam, nem láttam még akkor a 2. beírást, mert akkor inkább nem is válaszoltam volna, mivel már ott is kiütközik egy kissé ellenszenves stílus.

De a 3. választ nyilván a kérdésre írtam.

Csak biztos nehéz lehet értelmezni, hogy ezeket nevezik "kavarósnak", akár instant vagy annak ízesített változatát.

Eszméletlen pofátlan emberek vannak egyébként, semmibe nem nézik, hogy valaki vette a fáradságot és válaszol a kérdésére, mégha csak hobbiból is, nem számít. Arcátlan leugatás, az megy. Hogy megköszönni vagy valami... Vicc.

nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Instant kávé, teljesen rendben van.
nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!