Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a nespresso-ba...

Mennyibe kerül a nespresso-ba egy kávé? Vagy ingyen van?

Figyelt kérdés

Voltam ma az alleeba a nespresso boltban. Vettem 40db kapszulát. Az eladó hölgy megkérdezte, hogy kipróbálok e most kávét ? Mondtam neki hogy köszönöm nem mert sietek. Valóban siettem meg őszintén szólva nem mertem megkérdezni, hogy ez vásárlás mellé ajándék vagy mennyibe kerül?

Utólag megbántam, hogy nem kérdeztem meg ezért gondoltam hogy megkérdezem itt valaki tudja - e.



nov. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor ingyen van, ajándék. Abban a reményben ajánlják, hogy megtetszik és később majd veszel belőle többet. Nyugi, ez be van építbe az árba, nem ebbe fognak tönkremenni...
dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor ingyen van
dec. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ingyen persze. Maga a "próbálni" vagyis próba az ingyenes, mint ahogy előttem írták ha megtetszik veszel.

A Dolce Gustonál is vannak ajándék kapszulák a kávéfőző dobozában.

dec. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!