Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mogyoróallergiások nem...

A mogyoróallergiások nem sajnálják, hogy nem ehetnek Nutellát?

Figyelt kérdés

Nem rosszból kérdezem!

Tudom, hogy amit nem ismersz, az nem is hiányzik (feltételezem, hogy még sosem ettek az allergiájuk miatt, mert halálos lenne számukra), de annyira kultikus édesség, annyira nagy a felhajtás körülötte már régóta, annyian mondják, hogy mennyire finom, hogy gondolom, azért nem jó nekik, hogy kimaradnak belőle, és kíváncsiak lennének rá.



jan. 2. 05:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
A nutella nem egy olyan nagy dolog, hogy azt kellene sajnálni. Én pl. ehetném, de 67 évem alatt egyszer ettem és soha többet.
jan. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van más édesség amivel pótolják más kérdés hogy speciel nekem nem is jön be.
jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Én ehetném, de pl rosszul vagyok attól a gejl, pálmaolajban tocsogó cucctól. Többen nem szeretik, mint igen.
jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én ugyan nem vagyo mogyoróallergiás, de kevés undorítóbb ízü valamit tudok elképzelni, mint a nutella - tömény édes, zsíros csiriz
jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Ne bánd, ha még nem ettél, valóban nagyon édes, inkább cukros kakaókrém némi mogyoróval inkább gyerekeknek, vagy nagyon édesszájúaknak. Akkor már inkább mogyoróvaj, persze csak azoknak, akiknek nincs megtiltva, de azt sem veszek túl gyakran, jó ha évente, mondjuk elég drága is. A mogyoróíz csak egy a sok közül, jó, de van sok más is helyette, ha valaki allergiás rá.
jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A cöliákiások nem sajnálják a kiflit? A tejérzékenyek a túró rudit? Sokan sokfélét nem ehetnek, szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy az egészsége a fontosabb, vagy egy marketingfogás. Nutella nélkül királyul lehet élni, és biztos vagyok benne, hogy akad bőven hasonló élelmiszer, amivel kiváltható.
jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Ami nagyon súlyos allergiás reakciót szokott okozni, az a földimogyoró, a Nutellában pedig törökmogyoró van, szóval általában ehetnének.
jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
#5 vagyok, nem tudom szó nélkül hagyni ezt a sok szóismétlést, nincs mentségem, legközelebb jobban figyelek.
jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok allergiás, de nem szeretem se a nutellát, se a többi kenyérre kenhető édes cuccot. Magában vagy palacsintában sem.
jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
A fiamról három éve derült ki, hogy allergiás a mogyoróra. De nem volt rosszul tőle, vizsgát során derült ki. Szóval nem halna bele, ha enné. De nem eszi. Szereti a nutellát, azóta a palacsinta se a kedvence, mert azzal ette. De nem zavarja. Sokkal jobban bántja, hogy nem ehet búzát, paradicsomot, zellert és citrusféléket.
jan. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!