Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van Budapesten kifejezetten...

Van Budapesten kifejezetten amerikai ételekkel foglalkozó üzlet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akár éttermekre is amik kifejezetten amerikai stílusúak, amerikai ételekkel. De engem leginkább az érdekelne, van e olyan élelmiszer bolt, amiben amerikai ételeket, hozzávalókat stb. árulnak.
2010. okt. 22. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őseredeti Amerikai étel?

Cheeseburger, Muffin, Steak,chips? De szerintem ezeket sem ott "találták ki"


Inkább Amerikában vannak más ország kultúráknak a gasztronómiái(de az dögivel), de sajátja, "egyénisége" nem nagyon van ,inkább csak Full fogyasztója a világ élelmiszereiknek,így nem hiszem hogy van kimondottan ilyen bolt,sem Bp-en, sem máshol.

2010. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézz utána neten! am itt van a Meki, a kóla meg kb. az összes gyorsétterem. Eléggé befolyt már amerikai kultúra mndenhova :S
2010. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Tescoban találsz mindenféle "eredeti" hozzávalókat, értsd porok, konzervek, kész mártások, szirupok, stb.


Két amerikai barátunk van (tudom, nem sok, de ők igazi barátok), mindkettő nagy család, 3, ill 4 gyerekkel, de mi még friss hozzávalókból készült ételt nem ettem náluk, ők ellenben tátott szájjal csodálkozva néztek, amikor egy lábos vízbe tisztított zöldségeket, fűszereket, húsdarabokat dobáltam (húsleves készült) és hitetlenkedve szimatolták, amíg szépen gyöngyözve főtt, majd az asztalra került aranysárgán, illatosan, minden műanyag szutyoktól mentesen.

2010. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

meki....pfff....l***szt!!! az nem is kaja!! egy halom fűrészpor...

ha igazán jót akarsz enni menj el a magic burgerbe

na az valami!

2016. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!