Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor ettél utoljára disznóhús...

Mikor ettél utoljára disznóhúst? Mi volt pontosan? Ez a kedvenc húsfajtád?

Figyelt kérdés
Szereted a disznóhúst? Ha holnaptól azt mondanák neked, hogy soha többé nem ehetsz disznóhúst, akkor kibírnád?
jan. 15. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt húsleves karajcsontból.

Ma halászlé plusz palacsinta.

Talán csütörtök, pénteken lesz újra sertés.Nyilván még lehet szokni sertéshús nélküli életet is.

jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Ezelött kb 6 évvel. Részletekre nem emlékszem, régen volt.
jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.


6 évvel? Ennyire nem szereted vagy vegán lettél? Vagy mi miatt?

jan. 15. 17:15
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebédre. Toltott paprika volt.
jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap ebédre és vacsorára is, rántott hús formájában. Nagyon nyomós ok kellene ahhoz, hogy kihagyjam az életemből a disznóhúst, talán ha azt mondaná az orvos, hogy máskülönben 1-2 éven belül meghalok.
jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma ettem sült oldalast.
jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel, serrano sonkát reggelire. Szeretem a disznóhúst, de simán meglennék nélküle. Talán a sajt az egyetlen olyan kaja, aminek tényleg fájna a hiánya.
jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hanyagolom hosszabb ideig, ha muszlim országokban járok, ami mondjuk relatíve gyakran előfordul. Ja, meg Indiában, ott is elég ritkán lehet hozzáférni az ország nagyobbik részén. Európában hetente eszem, talán a kedvenc húsállatom a sertés, rendkívül változatosan el lehet készíteni.
jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Épp azt eszem.

Én nem bírnám, mert rengeteg ételben használom a 7%-os sertéshúst.

jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap, csilis bab volt vegyes darált húsból (marha+sertés). A csirkét jobban szeretem, túlélném disznó nélkül. A májkrém kicsit hiányozna, de vennék borjút :)
jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!