Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Félig nyers krumpli okozhat...

Félig nyers krumpli okozhat gyomorpanaszokat?

Figyelt kérdés

Szombaton főztem szeletelt krumplit. Krumplipüré lett volna, ám sajnos nem osztottam be jól az időmet, indulnom kellett és így csak félig főtt meg a krumpli. Bizony, elég ropogós maradt!

Tegnap ettem belőle először nagyobb mennyiséget, meg ma.

Vasárnap is már éreztem, hogy a gyomrom nem "örül" neki, mert eléggé feszült.

Viszont, ma már kifejezetten fájt a gyomrom, fel is fújódott, még jobban feszült!

Igen, tudom, miért ettem akkor belőle...

Azért, mert először a szombati török ételekre gyanakodtam, ám ma már úgy gondolom, a félig nyers krumpli okozta a panaszaimat.

Még sosem lett gyomorproblémám krumplitól. Igaz, nem félig nyersen szoktam enni...



jan. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

A krumpli még teljesen nyersen sem okoz ilyen problémát, fözve meg garantáltan nem.

Gyanakodj inkább a török ételre, az sokkal inkábblehet az ok.

jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretem a nyers kruplit, szoktam enni is (bár nem olyan nagy mennyiségben), még sosem okozott problémát.
jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én elég nagyétkű vagyok, mivel fizikai munkát végzek és edzek is mellette. Tehát, elég sokat ettem a krumpliból is.

Azért nem hiszem, hogy a török étel a bűnös, mert azt szombaton ettem. A feltűnően erős panaszok meg kezdtek jelentkezni rá körülbelül 1 órára, miután megettem a krumplis ebédemet.

jan. 22. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Más keletű lehet a probléma krumplit nyersen is lehet fogyasztani csak nem kellemes.
jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy tényleg a török ételek okozták a problémát, mert ettem utána a krumpliból még napokig és nincs bajom tőle!
jan. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!