Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért utálja az internet népe...

Miért utálja az internet népe az ananászt a pizzán?

Figyelt kérdés

Tele van a net mémekkel, komolytalan, kisebb részben komoly posztokkal amik valamiféle emberiségellenes bűncselekményként tekintenek az ananászon a pizzára. Miért?


Nekem is van egy rakás feltét, amit sose tennék a pizzára: meg nem enném ananászos, sonkás, virslis, brokkolis, sültkrumplis pizzát, ketchupnak sincs semmi keresnivalója a pizzámon. De eszembe se jut egyik összetevőt sem ekézni, aki akarja, felőlem nyugodtan egye mindet 😃 Az ananásszal miért vannak sokan másképp?


jan. 23. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az olaszok utálják Magyarországon elfogadott.Amerikából indult az őrület azt hiszem.
jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Pár hete volt már ez a kérdés, de veszekedés lett csak belőle.
jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon szeretem az ananászt. A pizzán is nagyon szeretem. Nekem ízlik!
jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Az internet népe azt utál amit akar, én meg azt eszek amit én akarok.
jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én azért utálom, mert szerintem gusztustalan - tehát nem teszek a pizzámra és leszarom, ha más igen.. Egyébként meg igazából ez csak az interneten mém, élőben még soha senkit nem láttam így kiakadni rajta. Nem kell túl komolyan venni.
jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ki mondta hogy utálja kérdező???
jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Mert ilyen az ízlés, gyümölcsök egy sós ételen általában furák, nekem az ananász a pizzán mondjuk simán jöhet, de pl almás kenyeret fixen nem ennék, az borzasztóan hangzik, aztán mégis tök megszokott egyeseknél. De van ananászos csirkemell, barackos csirkemell, szilvával töltött húsok, utóbbit utálom, az első kettő elmegy, mondjuk vendégségben megenném, de magamtól biztos nem csinálnék vagy rendelnék.
jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Csak a Magyar nép utálja. A Magyarembernek Magyaros pizza kell.
jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én minden kaját utálok, amiben gyümölcs és hús egyszerre szerepel, aszalt szilvás csirke, meggyszószos marha, mazsolás húsos akármi, blöehh, na ebbe szépen beleillik az ananászos-sonkás pizza.
jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az olaszok azért, mert ott nem szokás. A nem olaszok sznobizmusból. Én szeretem, de Olaszországban nem kérnék.
jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!