Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gastroyalnál mekkorák az...

Gastroyalnál mekkorák az adagok? Esetleg más cégnél, aki még szállít majd az egész ország területére?

Figyelt kérdés
Olvasgattam többféléről,de a legtöbb cég csak Budapesten s közvetlen környékén szállít ki. Ezekről hiába is olvasom a tapasztalatokat. Pest megyei cég kéne nekem,ahol esetleg írják dekára mekkorák az adagok vagy legalábbis lehet róla valamit tudni.
2010. okt. 23. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én a Teletál nevű céget ajánlom, ezerfélét kipróbáltam már, de ez magasan a legjobb. Komolyan. (és ez nem reklám, közöm nincs a céghez, de tőlük már hónapok óta rendelünk, és még nem untuk meg. A többit két-három hét alatt meguntuk, sőt, volt amelyiktől undorodtunk is pár alkalom után. Az egész család szereti, házias ízvilág, és a férjem fizikai munkát végez, hatalmas az étvágya, nagyevő, de a húsos kajákból egy adagtól teljesen jól lakik (de nem fitnesszt rendelek neki). Én is nagyevő vagyok, de én a fitnessz kajáktól is jóllakom.)


www.teletal.hu -itt megtalálod az adagokról is a leírást.

2010. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát például itt van a Teletál ételfutár, itt elolvashatod, mi mennyi: [link]
2010. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nnna tessék, leköröztek :)
2010. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Megint első vagyok, visszatérve a Teletálra:

Bableves, gulyásleves, palócleves - mintha házi lenne, nagyon finomak. Vagy pl. aranygaluska -no azon többen osztozunk, akkora adag, és baromi finom az is.

2010. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
nekem ami nyáron bejött, az a foodlines volt, a gastroyal kevésbé. kisebb adagok, kevésbé finom. a foodlines finom, és bőven sok.
2010. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Foodlines csak Budapest. Erről a teletálról jókat írtok, viszont itt olvastam valahol gyakorin, egy ott dolgozótól, hogy moslék helyen főznek és hogy ő, mivel látja hol és hogyan készül nem enne belőle.:S
2010. okt. 23. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg jártam a Marson. Most el is hiszed, mert leírtam?
2011. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy te jártál a Marson de elég hihető amit a másik irt a benti dolgokról ezt csak azért mondom mert 1 jó barátom is ott dolgozik és szokott érdekes dolgokat mesélni. Attól h te nem érzed azt a mocskot a kajában meg bajod se lesz tőle akkor szerinted már nincs is ott? További jó étvágyat. :D
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!