Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek amit...

Mik azok az ételek amit semmiféleképpen nem ennél mert egyszerűen számodra szörnyű?

Figyelt kérdés
jan. 29. 20:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
36%
Tücsköt-bogarat, kukacot, hernyót, kígyót, békát, kakasherét, csirkefejet és szemet, azt egyék meg a brüsszelita globálidióták.
jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
78%

-Bármilyen olyan étel, ami rommá van cukrozva és az én elképzelésem szerint sós, csak valami retró menza szokás miatt becukrozzák. (Káposztástészta, túróstészta, paradicsomos gombóc, paradicsom leves, bundáskenyér) Minden ilyet utálok, ha édesen van elkészítve. Paradicsomos ételek esetén egy nagyon kevés édesítőszert elviselek még.


-mochi (Szinte nyers tészta, számomra botrány rossz.)


-Mindenféle rántott hús ami csonttal együtt van kirántva. (rosszul vagyok a megbújó nem látható panír alatt rejtőző esetleges csont, rágós daraboktól.)


-Nem szeretek semmilyen tésztát édesen, se grízes se mákos, se lekváros és semmi ilyen.


-Ami nálam a soha nem enném meg kategória és inkább éhen halok, az a megy befőtt natúr főt hússal. Abszolút fekete listás. Nem tudom, hogy ki találta ki, de számomra ez ilyen büntetni kellene kategória..


Biztos van még sok amit nem szeretek, de ezek jutottak hirtelen eszembe.

jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%

#2

Ezeket a számomra sós, de amúgy édes kajákat én sem bírom megenni. Ugyanez a grízes/lekváros tészta, de érdekes, mert a mákosat szeretem.


A nagyon büdös halkajákat nem eszem meg.

A rosszul elkészítettételeket sem eszem meg. Gondolok itt olyanra, hogy faggyú marad a birkahúson pl.

A tükörtojásnál, ha Ilyen "takony" marad a fehérje, azt sem eszem meg.


Amúgy elég kísérletező vagyok és ha valami gusztusosan néz ki, akkor szívesen meg is kóstolom, akkor is, ha számomra ismeretlen étel.

jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
39%

Az ehető dolgok legnagyobb része számomra ilyen!

Pl semmiféle halas, gombás, káposztás dolgot nem ennék, meg úgy kb semmit.

jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
77%
Disznósajt, körömpörkölt, pacal, bármi amiben köménymag van
jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Cameroon ***** válasza:
81%
Gyümölcsleves,madártej,disznómáj
jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
83%
Pacal. Tengeri herkentyűk.csiga. kukacok. Bogarak kakashere
jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%
#2 szerintem te ezt rosszul ismered, az nem meggy befőtt főt hússal, hanem gyümölcsmártás amiben felbukkan a meggy. néha egész jól tud harmonizálni a sós krumplival a natúr hús mellett, bár ízlés kérdése, nekem anno a retro menzai étkeztetésbe simán belefért hiába a suliban találkoztam először vele mint újdonság mert itthon sosem volt
jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
47%

2-es és hármas tuti nők, ez persze nem negatív csak nálunk női családtag írtózik a cukros dolgoktól. Én gyerekkorban a tejbegrízt is kakaóval és kristálycukorral ettem. A túrós tészta és társai csak cukorral elfogadhatóak számomra. 😊


A mócsingós "húst" nem szeretem pl pöriben. A csülökpöriben is csak a tiszta húst eszem a csülköt, ami "mócsingos" számomra kiteszem...

Csigát nem próbáltam még de szerintem nem véletlen...

jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűbb lenne azt leírnom, hogy mit ennék meg.

Például húsból csak házisertés izmot. Esetleg szarvasmarha izmot.

Semmi egyebet.

Minden madár, minden vízi lény kizárva stb.

jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!