Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milenne ha 1 hónapig csak...

Milenne ha 1 hónapig csak főtt kukoricát/borsót stb ennék? Csak vízzel innivaló gyanánt. Mindenevő vagyok egyébként.

Figyelt kérdés
jan. 31. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiány betegség léphet fel.
jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*Hiánybetegség
jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Garantáltan hiánybetegségek és legyengült immunrendszer. Vas szelén b2 b12 d vitamin hiány tutira de inkább kevesebb az a vitamin és ásványi anyag amiből nem lenne hiányod
jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Egy hónap alatt még nem alakulna ki hiánybetegség.

Hosszú távon igen, de ha csak azt nézzük meg, hogy az ivóvíz milyen ásványi anyagokat tartalmazhat, már abban megtalálható nagyon sok, a szervezet számára fontos elem.

A probléma hosszabb távon inkább a vitaminok hiánya lenne, rövidebb távon viszont a rosthiány miatt lehetnének problémák, ami egyénileg változó.


A stb mégis mit jelent?

A kukorica, borsó mellé egy harmadik étel azt is jelenheti, hogy semmi probléma nem lenne még több hónap után sem.

febr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért némi gabonaféle nem ártana hozzá.De elég veszélyes.
febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom! Az ötödik napon feltépnéd a hűtőt és vastagon kent zsíros kenyérre szalonnaszeleteket halmoznál, hozzá marokra fogva tépnéd a fogaiddal a kolbászt, és mindent meginnál, ami folyik és nem vízízű. Bor, ecet, mosogatószer mindegy.
febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 😂😂😂
febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6-os válaszoló.🤣🤚

Szelén vitamint szedek.

Gondoltam itt arra kíváncsi lennék meddig bírnám ezt az étrendet ,hogy kukorica,borsó egyéb zöldségek csak víz és némi gabona féle. És mi lenne a rám gyakorolt hatása ennek.

febr. 1. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Az lenne a hatása, amit a #6 írt.

#1 voltam

febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 qborka ***** válasza:
55%

5 hétig éltem egyszer csak gyümölcsön, augusztus utolsó napjaiban kezdtem,volt még őszi barack,szilva,de a legtöbb szőlő volt. Az jó volt benne,hogy olcsó volt, nem kellett azon agyalni,hogy mit főzzek. Reggel megvettem a piacon a napi adagot és kész.

Megundorodtam egy időre az édes íztől,utána sokáig nem ettem semmilyen édesseget.


Az ennyire egyoldalú táplálkozás csak rövid ideig tartható.


Nyers / főtt zöldségeken nem hiszem,hogy bírnám 5 hétig, egyrészt jóval alacsonyabb a kcal tartalmuk, másrészt a nyerstől égne a gyomrom.

Illetve főve már kevesebb a vitamin bennük.


A kukorica egyébként gabona, nem zöldség ( nem kioktató stílus 😉), kicsivel magasabb kcal értékkel


Próbáld ki,veszíteni valód nincs,de inkább nyáron,amikor szezonjuk is van, pl zöldborsó.

És csak párold,kevés étolajjal locsold meg,fűszerezd,ha unalmas egy idő után akármelyik zöldség.

febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!