Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A teletál ételfutártól aki...

A teletál ételfutártól aki szokott rendelni leírná részletesen a megrendeléstől az ebéd elfogysztásáig hogy zajlik a dolog?

Figyelt kérdés
Én kecskemét melletti falun élek és állítólag ide is szálít a teletál, de hogy működik? Mint a postás kihozza az ételt és kifizetem? Lehet akár egy napra is rendelni? Szóval várom a tapasztalatokat. Állítólag ez a legjobb az ételfutár cégek közül.
2010. okt. 23. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben rendeltem tőlük kaját. Nagyon egyszerű, amikor kiviszi a futár a kaját, odaadod neki a pénzt. Ha egész hétre rendelsz, akkor az egész hetit kell egyben fizetni, de velem pl. előfordult, hogy valami miatt nem voltam otthon, telefonon lemondtam az aznapi kaját, és utána azt a pénzt beszámították a következő hetibe. A további rendeléseknél majd mindig akkor kell már fizetni, amikor a futárnak leadod a kitöltött megrendelőlapot.
2010. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Amúgy meg voltál a minőséggel elégedve? Valóban kevésbé volt közkonyha, menza íze? Kicsit részleteznéd, hogy pl. miben szállították ki a kaját?
2010. okt. 23. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez öt évvel ezelőtt volt, tehát azóta változhatott is, de akkor olyasmi műanyagdobozban hozták az ételt, mint amiben a szupermarketekben az előre elkészített salátákat, gesztenyepürét stb. árulják. Nekem pont azért ízlett, mert teljesen házi kajának tűnt, és az adag is tisztességes volt. Előtte a Foodexpresszel hordattam ebédet, de annak sokszor volt valami mű mellékíze.
2010. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
néha szoktunk rendelni tőlük. szerintem finom a kajájuk, én meg vagyok elégedve velük.
2010. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig tőlük rendeltem az ebédet és vacsorákat...

Nagyon finoman főznek, elég nagy adagokat adnak, elégedett volt az egész családom a minőséggel is, mennyiséggel is.


De sajnos egyre drágább lett, ezért átváltottam az Interfood-ra. (Ez ugyanolyan finom, ugyanolyan nagyok az adagok, abszolút házikonyha, és jóval olcsóbb, itt nem kell Laci bácsi "márkáját" megfizetni.)


1.) Regisztrálsz a Teletál weboldalán

2.) Megrendeled a kiválasztott ételeket

3.) Amikor kihozza az ebédfutár, akkor kell kifizetned (ha egész hétre adtál le megrendelést, akkor az első napon fizeted ki az egész heti rendelésed)

4.) Otthon kell lennie valakinek a délelőtti órákban, aki átveszi az ennivalót!


Igazából mindegyik ebédfutárnál ugyanígy zajlik a megrendelés.

2010. okt. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tőlük rendelek, azzal a különbséggel, hogy én az interneten regisztráltam, ott választom ki a kaját és ott fizetem ki bankkártyával, így mikor jön az ebédes ember, akkor csak át kell vennem és kész. Meg mikor eszembe jut, akkor felmegyek a netre és rendelek ezt-azt, szerintem úgy jobb. Annyi, hogy napi minimum 350 forintnyit kell rendelni.


Szerintem nagyon jó a kaja, nekem rossz még nem volt, egyszer volt a hús kicsit sótlan, de meg lehet sózni, inkább, mint sós legyen, azt kiszedni már nem lehet.

2011. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!