Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet még valahol olyan...

Tinker Bell kérdése:

Lehet még valahol olyan pattogatott kukoricát kapni, ami karamellizált cukorba van forgatva?

Figyelt kérdés

Régen, amikor még Magyarországon bent volt a Billa nevű áruházlánc, náluk lehetett ilyet kapni.

Nagyon finom volt!

Lehet ilyet kapni valahol?

Remélem tudjátok miről beszélek!


Köszi!


2010. okt. 24. 10:33
 1/8 anonim válasza:

Ez lenne az?

[link]

2010. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem egészen erre gondolok, mert az nem Mogyi volt, hanem a Billának saját terméke. Úgy volt zacskóba rakva, hogy már ki volt pattogtatva és kemény karamellizált cukor volt a külsején.

Ezt nem próbáltam még, majd megkóstolom, de félek egyáltalán nem fog rá hasonlítani.


Azért köszönöm!

2010. okt. 24. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
A Pólusban és a Westendben lévő egyik fagyisnál lehet kapni. Ha érdekel megkeresem a pontos nevüket :)
2010. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaaaaj! Nagyon-nagyon jó lenne, ha le tudnád írni, hogy pontosan hol keressem, melyik emeleten.

Nem vagyok pesti, de pont a jövőhéten megyek és akkor biztos teleeszem magam vele!


Ha esetleg valaki tudja, hogy boltban hol lehet venni, azt is várom!


Köszönöm!

2010. okt. 26. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Gelateria la Gondola a fagyizó neve. A Pólusban középtájon van, egy kis "keresztutca" végén (Santa Barbara Street 19.), a Westendben pedig a legalsó szinten a kajáldáknál a Match utcájának végén (aluljárószint, Kosztolányi nagykörút 25.). Mindkét helyen van információ, ott meg tudják mondani. Kis műanyag vödrökben árulják. Ha gondolod, hívd fel őket, nehogy pont most ne legyen: Pólus: 419-4353 Westend: 06-30-670-8778
2010. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az információkat!

=o)


Szép napot!

2010. okt. 27. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a pattogtatható változatot ki se próbáld, nagy csalódás lesz, nekem is az volt - nem elég, hogy köze sincs ahhoz amiről beszélünk, de még kimondottan rossz is!
2010. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Pedig ma gondolkoztam rajta, hogy veszek egy csomaggal!

Akkor még jó, hogy nem vettem!

=o)

2010. okt. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!