Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit főzzek ami több napig is...

Mit főzzek ami több napig is akár eláll 2-3 napról van szó?

Figyelt kérdés

A párom 8órában dolgozik én 12-ben. Nállunk van szerencsére kedvezményes étkeztetés a cégnél,páromnál sajnos nincs. Amikor szabad napos vagyok akkor szoktam főzni nagyobb adagot hogy el tudja vinni melóba,de már nem tudok mit kitalálni

Krumplis tészta,paprikás krumpli,rakott tészta ,rizses hús amit általában főzni szoktam illetve főzelékek fasirttal. Ezeken kívűl mit tudnék még főzni? Ami ha nincs hűtőben akkor sem lesz semmi baja?


febr. 7. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőben bármilyen főtt étel eláll 2-3 napot, hűtőn kívül meg semelyik sem.
febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
95%
2-3 napig szinte minden eláll a hűtőben, egy fél napot kajahordozóban is ha el kell vinni, mi pl. tepsis sült húsokat szoktunk (csirkecomb, mell szeletek, karaj), hozzá krumplipüré, ha elfogy, akkor 5 perc alatt kész van egy adag rizs vagy bulgur. De pl. spagetti, lasagne, egyéb tészták, rántott hús.
febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2-3 napig szinte az összes étel eláll, bocsánat ha nem sorolom.
febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A meglévő ételeket nem elfelejtve, lehet tovább bővíteni a listát, és nem csak főzéssel, hanem esetleg sütéssel is.

Az otthoni étkezésekhez egyszerbűbb lenne plusz ételeke sorolni, mert otthon van hűtő, fagyasztó, de a munkahelyére nem biztos, hogy folyamatos hűtést, majd melegítést kívánó ételeket érdemes bevinni.

Pogácsák különböző verziói (krumplis, sajtos, tepertős), bélesek (túrós, lekváros, húsos) hűtés nélkül is eltarthatóak.

Abban az esetben, ha van legalább mikrózásra lehetőség, termoszban vihet leveseket is, abból nem folyik ki.

Nehéz az ilyen, általában nem a változatos érkezés a jellemző a hasonló körülmények között dolgozók táplálkozására a munkahelyen.

febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

"Ami ha nincs hűtőben akkor sem lesz semmi baja?"


Néhány válaszoló figyelmét elkerülte ez a fontos mondat.

febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi rántott húst szoktunk sütni, pörköltet, tésztaételeket, mindig több napra.
febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekünk van hűtönk de párom munkahelyén nincsen,csak asztalok és arra szokták pakolni az ételhordókat sorba. Egy kis konyháról beszélünk ahol általában nagyon meleg-fülledt a levegő. Így nem tudok akármit főzni.

Tehát ami hűtő nélkül is eláll olyan érdekelne. Neten találtam párat de annak a 90% már volt vagy van.

Most káposztás hust fogok csinálni aztán már csak vasárnap kell okoskodnom😂😂

febr. 7. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan főtt étel ami egy nagyon meleg, fülledt konyhában napokig eláll. Semmilyen. Még egy napig se áll el kb semmi. Ha Te eddig fasírtos főzeléket csináltál ilyen körülmények közé, akkor az uradnak gondolom a fosás-hányás a hobbija, tehát akkor megfőzhetsz neki bármi mást is.
febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőben bármi eláll 3 napig, a napi kaját meg vigyétek hűtőtáskában melóba.
febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Az utolsónál a pont.


Urambocsá, miért kellene főtt étel?

Én pl szenyát viszek és este eszek főtt kaját, mert 3000x egyszerűbb, mint délben versenyezni, ha odaérek a mikróhoz időben, vagy fuccs ebédszünet.


Tartalmas szendvics vagy wrap, gyümölcs délutánra, este meg könnyű meleg étel.

febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!